Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy csak szimpla barátként kezel e vagy sem?

Figyelt kérdés

igazából még nem ismerem sok ideje (nagyjából másfél hónapja), ezért elég fura lenne hogyha más érzéseket is táplálna irántam a barátságon kívül, viszont nem nagyon értem. az még talán fontosabb lehet, hogy online ismerem. illetve nem is magyar, bár ez valószínűleg lényegtelen. ilyen kedves személlyel még soha nem beszéltem, és nagy eséllyel tényleg nem csak megjátssza magát. elég sokat beszélünk minden nap (nem csak írásban), szóval szerintem nehéz lenne fenntartania egy ilyen álcát. nagyon őszintének tűnik. de ilyen szintű kedvességet még nem tapasztaltam ezelőtt, és nem tudom hogy ez e az alap személyisége és mindenkivel így viselkedik, vagy esetlegesen csak velem. apró esélyt látok arra hogy csak velem ilyen, de az is elég hihetetlennek tűnik hogy mindig mindenkihez így viszonyul :D ezért zavaros.

pár példa arra, amiket mondani szokott: fontos vagyok, mindig velem szeretne lenni - rossz és jó napjaimon egyaránt, mindent szeret bennem, tökéletes / értékes vagyok neki, hálás amiért megismerhet, én vagyok a legjobb dolog ami az elmúlt időben történt vele, szeretne megölelni, olyan mintha a női énje lennék, nem fog cserbenhagyni és stb, stb, stb. tisztában vagyok vele hogy ezek erős szavak, főleg hogy alig pár hete ismer és ezért nehezemre is esik teljesen komolyan venni, de nem hazudok ha azt mondom jólesik amiket mond :)

úgyhogy érdekelne milyen indok vezérli hogy ezeket mondja, illetve csak viccből teszi e – vagy ahogy már említettem, szimplán csak mindenkivel ilyen?

gondolom ezekre a kérdéseimre csak ő tudhatja a biztos választ és őt kéne megkérdeznem. meg is fogom tőle kérdezni, ha továbbra is ilyen marad. viszont előbb érdekelne mások véleménye is, hátha esetleg egyértelmű és akkor nem akarom kínos szituációba keverni magam (és ezáltal őt is), hogy rákérdezek, miközben például tényleg csak a személyiségéhez járul.

(én 17l, ő 18f)



2023. máj. 3. 15:41
 1/2 Nonameboi ***** válasza:
100%

Igen, az jó ötlet, hogy megkérdezed öt.

Megkérdezheted az ismeröseit, hogy velük is így viselkedik e.

Nem hiszem hogy a személyiségéböl fakad, ezek erös szavak, szókimondó embernek tünik, több mint valószínü hogy szeretne valami többet.

2023. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen még az is jó ötlet :) köszi, utánajárok
2023. máj. 4. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!