Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most valami jel vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JazminKiss14 kérdése:

Ez most valami jel vagy csak szimpla egybeesés vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel tavaly novemberbe kezdtem beszélgetni, de sosem találkoztunk. Viszont volt barátom, de én szimpatizáltam vele. Ő is velem. Találkozni szeretett volna ahogy persze én is, viszont mivel kapcsolatban voltam nem volt kivitelezhető. December felé azt beszéltük amíg nincs vége a kapcsolatomnak addig hagyjuk egymást. Azóta eltelt kb 2 hónap ha nem több. Néha beszéltünk. Ma össze vesztem a párommal. Ma a semmiből megjelent. Álltam a lámpánál, és egyszer csak megjelent "Ő" autóval. Megállt, nem volt biztos abban hogy én voltam de megállt, megvárta még oda érek és haza akart vinni. Haza is vitt. Soha a büdös életben nem találkoztunk, de most igen. Nagyon közvetlenek voltunk egymással, mint akik 1000 éve jó ismerősök. Azóta beszélgettünk messengeren is. De furcsa nekem ez az egész, olyan mintha a sors akarta volna így, nem pedig véletlen egybe esés. Az lenne a kérdés mi a véleményetek erről? Tényleg egy "jel" hogy úgy mond "Ő" kell vagy csak egy szimpla véletlen, így x hónap után.
2022. febr. 17. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket véletlennek szoktam hívni. Viszont, ha te meg vagy győződve róla, hogy a sors (vagy Isten, vagy bármi más) akarta így, akkor cselekedj ennek megfelelően.:)
2022. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nyugtass meg, hogy a 14 a felhasználónevedben nem az életkorod!
2022. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem 14 vagyok🤣

Nem őrültem meg, csak kiváncsi lettem volna arra hogy mi ez most

2022. febr. 18. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretheted a mostani párodat ha egy szimpla osszezordules után már másrol teszel fel kérdést... 🤷‍♀️
2022. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4es írja. Nekem is ez jön le ebből az egészből. Miért nem szakítasz vele, és jöttök össze, akivel össze futottál
2022. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszeru vele szakitani, mivel kb szomszedom is

Nagyon regota nem vagyunk meg

Folyton vitatkozunk nincs olyan nap hogy ne

Es rosszul erzem magam ha en mondom ki h vege de o meg nem mondja igy nehez

2022. febr. 18. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nehéz? Vége és kész. Ne a kifogásokat keresd, csak mond el neki. Ennyi.
2022. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ez lehet "gonosz" dolog, de kit érdekel, hogy ő mit gondol? Nem jó a kapcsolat, állandóan veszekedtek, te nem akarod ezt. Gondolom lett volna lehetősége arra, hogy többet tegyen a kapcsolatotokért és megoldjátok a problémákat, nem tette, így járt. Ahogy a #7-es is mondja, just do it.
2022. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!