Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véletlen egybeesés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú aki tetszik és szinte minden nap vele álmodok.Viszont szokott nézni, főleg ha elmegyek mellette.Már háromszor összefutottunk az utcán akkor is mindig utánam nézett. Vajon ez véletlen?
2017. jan. 9. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem véletlen :)

Sok sikert!

2017. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenkit megnézek, szó szerint, pl reggel az az ember nem jukasztotta ki a jegyet xd
2017. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én csak a kukoricával szoktam szemezni.
2017. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy jon az alomhoz az hogy utanadnez az utcán, de ha ez neked jo, akkor csak igy tovább es nagy sikereket fogsz elérni az életben!
2017. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!