Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olvasd el! :) Hátha felkelti...

Olvasd el! :) Hátha felkelti valaki érdeklődését?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok,180 cm,95 kg,vállalhatóan nézek ki. Németországban élek nem túl messze Magyarországtól. Rendezett anyagiakkal rendelkezem,szeretek utazni,élvezni az életet. Nem vagyok házas,nincs gyerekem de a kapcsolati státuszom mondhatni bonyolult,nem vagyok teljesen független. Ha érdekel majd privátban leírom.


Mindegy hány éves vagy, lehetsz jóval fiatalabb vagy jóval idősebb is, a lényeg,hogy meg legyen a szimpátia, legyél csinos,nőies.


Ismerkedni akarok, találkozni, egy hétvégét együtt tölteni kötetlenül aztán majd meglátjuk mi alakul. Írhatom, hogy kalandot keresek vagy hosszútávú komoly kapcsolatot de azt senki nem tudja előre mi alakul.


2022. szept. 17. 01:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
És te 40 éves vagy ? 😂 Az igen.
2022. szept. 18. 20:48
 12/12 anonim válasza:
Csodás ember lehetsz. Fejben nem vagy több egy 17 éves kisfiúnál
2022. szept. 19. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!