Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez az ember vagyok én. Lányok,...

Ez az ember vagyok én. Lányok, ki az, akinek ez felkelti az érdeklődését?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Talán a 4-es kommentem a legfontosabb alatta.


2021. okt. 26. 21:28
 1/2 anonim válasza:
A te legnagyobb gondod hogy hogy elvagy keseredve és ez az írásodon is látszik a kisugárzásodon meg főleg. Amikor nem kerestél senkit akkor lazább és határozottabb lehetnél, most meg kétségbeesett vagy, ez nem túl vonzó. Különösebben nincs gond veled, ha nem lenne udvarlóm akkor irnék is. 21L
2021. okt. 27. 06:48
 2/2 anonim válasza:
Meg kell tanulni várni. És sajnos rá kell jönni, hogy vannak dolgok, amiket nem irányíthatunk (sőt, igen kevés dolgot irányíthatunk) az életünkben. Néha több a lehetőség, és nekünk nem kell, elherdáljuk őket, néha meg mikor nagyon kéne, nem jön. Azt tudnám tanácsolni, fókuszálj most az életed egyéb területeire, és ne ennek az egynek a hiányára/sikertelenségére. Majd érezni fogod, ha újra van értelme vele foglalkozni, de amíg pangás van, addig felesleges. Én is most úgy vagyok, hogy várok. Nincs senki a környezetemben, akivel ismerkedek, de még akár csak potenciális jelölt sem jelenleg. Úgyhogy most a tanulásra, baráti kapcsolataim építésére fókuszálok. Tudom, ha itt az ideje, jönni fog majd. Ha őszinte akarok lenni, elég zsúfolt most az életem, úgyhogy tudnak is valamit az égiek, hogy nem férne most bele egy párkapcsolat, bármennyire szeretném is.
2021. okt. 31. 17:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!