Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit írjak egy nőnek,aki...

Mit írjak egy nőnek,aki tetszik,és valami olyan kéne,amivel felkeltem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan üzenet,amit ha elolvas,akkor érdekli,de emellett olyan,hogy...szinte hívja az a szöveg,hogy gyere,és beszélj vele,tehát mint az étel illata,hív,hogy gyere ide,olyan tetszetős,meghívó.
2021. jan. 28. 18:44
 1/7 anonim válasza:
Ha a kép alapján nem jössz be neki, akkor esélytelen az ügy. Gondolom, társkeresőről van szó. Ott még egy átlagos csaj is naponta minimum 20-30 vagy még több üzenetet kap, úgyhogy nem nagyon fogsz tudni kitűnni a sorból.
2021. jan. 28. 18:49
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőn. Akárhol.
2021. jan. 28. 18:54
 3/7 anonim válasza:
Ne próbálj erőltetetten udvarolni. Ne próbálj nagyot, vagy ötletesen, vagy egyedit írni. Egy sima, egyszerű köszönés, bemutatkozás, minden erőltetett próbálkozástól mentesen tökéletes lesz. Ha nem jössz be neki, akkor végülis amúgy sem számít a szöveg tartalma. Viszont ha egyébként bejönnél neki, de normálatlannak/tapadósnak/erőltetettnek/túl nyálasnak/nagyzolósnak tűnsz a levél alapján, akkor csak megmutatja a barátnőjének, hogy együtt nevessenek rajtad... Pl. őszintén mond el neki, hogy felkeltette az érdeklődésed, ezt lehet rólad tudni, nincs e kedve néha beszélgetni veled. És ha igen, akkor a későbbiekben majd kiderül lesz e bármi belőle
2021. jan. 28. 19:08
 4/7 anonim válasza:
"X millióm van svájci bankszámlán!"
2021. jan. 28. 19:10
 5/7 anonim válasza:
Szia, Gábor vagyok, a leírtak alapján szimpatikusnak tűnsz, lenne kedved társalogni? Mit csináltál ma? Látom szereted a... nekem is van/engem is érdekel.
2021. jan. 28. 19:28
 6/7 anonim válasza:
Szia! Gábor vagyok, 53 éves és 152 kiló. Sajnos diabéteszes vagyok, azonban ennek hála sikerült lefogynom 7 kilót: amputálták az egyik lábam.
2021. jan. 28. 20:54
 7/7 anonim válasza:
Őszintén szólva nem tudom, mi az, ami működik a nőknél. A figyelmüket még csak-csak fel tudod kelteni, de egy idő után úgyis rád unnak.
2021. jan. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!