Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkapcsolatra vágyom, de...

Párkapcsolatra vágyom, de senki sem kelti fel az érdeklődésem?

Figyelt kérdés

Nehéz megmagyarázni, de úgy érzem, hogy hiába apadok egy új kapcsolatért, senki sem tud lenyűgözni. Már egy éve nem volt senkim, és igazat megvallva nagyon szeretnék már. De bárki, akivel beszéltem, nem hozta azt a jó érzést. Ők is eltűntek gyorsan, én is. Valaki érez még így, vagy csak nekem magasak az "elvárásaim", azzal, hogy az érzést keresem ami "más?"

Adjak esélyt bárkinek, még aki nem is tetszik? Hogyan lehetne ezt orvosolni? Csoda tudom nem létezik, de fiatalként szeretnék pár jóemléket zsebre vágni.

L/20



2020. nov. 9. 21:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nézd valóban ilyenkor kicsit nehéz és úgy látod ahogy leírtad az érzéseid,de ez betudható talán annak is hogy egyrészt nem mernek vagy nem nagyon tudnak ismerkedni főleg hogy a kommunikáció lassan kihal az internet világában!De az nagyon dícséretes hogy az “érzést” keresed ami nagyon ritka!Kis türelem és figyeld meg meg fog találni!!
2020. nov. 9. 21:35
 2/14 anonim válasza:
Az szerintem nem túl nagy elvárás, ha azt szeretnéd, hogy normálisan tudjatok beszélgetni és ezzel felkeltse az érdeklődésed a másik.
2020. nov. 9. 21:37
 3/14 anonim válasza:

Szia, én ismerkednék szívesen, 23f

Ja bocs, nem

2020. nov. 9. 21:52
 4/14 anonim válasza:

Én is hasonlóan vagyok ezzel. Két és fél éve vagyok már egyedül és időnként nagyon nyomaszt, hogy egyedül vagyok, de eddig nem találkoztam én sem olyannal, akivel megértettük egymást és nyitott lett volna többre, mint barátság...


Keress kitartóan! Remélem megtalálod a hozzád illő srácot!


19/f

2020. nov. 9. 21:59
 5/14 anonim válasza:
Mik azok a dolgok, amik felkeltenék az érdeklődésedet? Mit keresel? Mi vonz?
2020. nov. 10. 00:57
 6/14 anonim válasza:

Nem lehet hogy már az ismerkedésnél sokkal többre vágysz érzelmileg és ha nem kapod meg érdektelen leszel?

Unalmasnak tartasz mindenkit?

Ha tetszik külsőre akkor általában a viselkedése nem jön be? Nem lehet hogy te vagy egy ennyire érdektelen?

2020. nov. 10. 07:59
 7/14 anonim válasza:
Mi vonz egy pasiban?Mi az az érzés mi az ami szerinted lenyűgözne?Ezt jó lenne tudni illetve a tulajdonságod kicsit megismerni mert így kicsit nehéz elképzelni valójában milyen tanácsra lenne szükséged.Az viszont az irásodból kiderül hogy a magány is egyfajta nyomást gyakorol az érzelmi hullámaidon ami így kihat rád és idővel ha ez nincs kezelve akkor egyre jobban taszító érzés,de az biztos hogy IGEN lehet orvosolni a problémát csak nem mindegy melyik szemszögből nézzük!
2020. nov. 10. 09:11
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak volt pár barátnőm, akik átvertek és elvesztettem minden bizalmam, szóval igazából az érzelmi támogatást én adtam 100% nekik. Félreértés ne essék, nem számít hogy kik voltak azok, kit keresem. Csupán, mint ember az emberhez kezdem elveszíteni az érdeklődést, ha azok sem fektetnek be energiát. Mások pedig elég könnyen össze szednek bárkit.
2020. nov. 10. 10:14
 9/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk hogy hiába beszélgettem valakivel, hiába volt randi, nem tűntek kíváncsinak, vagy teljesen igénytelenseg uralkodott rajtuk.

Jogosan mondom ezek után is hogy a külső semmit sem jelent.

Most végre beszéltem valakivel, már ígérte hogy elvisz valahova de már nem is érdeklődött azután 😅

Én sem, de ez egyre jobb

2020. nov. 10. 10:17
 10/14 anonim válasza:

Én is hasonlóan vagyok mint te, annyi különbséggel, hogy egy valakiért nagy nehezen sikerült odáig lennem, ő meg szarik a fejemre, csak szex. Úgyhogy nem vagyok előrébb.

Ez van, ki kell várni és te még fiatal vagy.

N

2020. nov. 10. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!