Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj, ha soha nem tetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha soha nem tetszett senki?

Figyelt kérdés
Lassan 16 vagyok (lány) de soha nem tetszett senki sem...az összes barátomnak már van/volt párkapcsolata vagy legalább egy kiszemeltje. De nekem semmi, pedig nem kevés fiú van a környéken aki tipikusan az a srác, akit minden lány meg akar szerezni. Velem van a probléma?

2020. ápr. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, még fiatal vagy, nem késtél el semmivel.
2020. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én is pont ilyen voltam. 18 évesen ismertem meg az első embert, aki iránt vágyakoztam, fizikálisan és emberileg is. Nem bántam meg, hogy eddig "vártam", hidd el, sokkal jobb és természetesebb igazán vágyakozva belecsöppeni egy párkapcsolatba, mint csak erőltetni. Elérkezik hamarosan a Te időd. :)
2020. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Majd én leszek az elsõ.
2020. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanigy vagyok vele, mindenki a szerelem tema korul forog a barati koromben en pedig annyira rosszul erzem magam hogy sosem talalok senkit aki egyaltalan csak tetszene. Nyaron leszek 16:(
2022. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!