Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, hogy mindjárt 15 éves...

Az baj, hogy mindjárt 15 éves leszek, de még nem voltam szerelmes, sőt még nem is tetszett soha senki?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy azért van mert nem vagyok nyitott, nincs elég önbizalmam. Csak mert a barátnőim folyton azzal piszkálnak, hogy mikor lesz már pasim, meg hogy, hogy bírom ki pasi nélkül. Baj, hogy én azt gondolom, hogy ráérek még?
2011. aug. 12. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, majd elér a szerelem hozzád. Shakespeare drámákban láthatod: úgy jön az, mint a derült égből a villám. Ajánlom, nagyon jó kis vígjáték, olvasd el:

Shakespeare: Sok hűhó semmiért

2011. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na majd a gimibe drága! ott aztán lesz szerelem és sírás bőven :P
2011. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj!Örülj neki hogy nem vagy egy kis k*va.Majd megtalálod az igazit,hidd el megéri várni.

17/F

2011. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van. Szintén 17/F.
2011. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igazuk van az előttem hozzászóloknak. ha viszont ismerkedni szeretnél, kicsit tapasztalatot szerezni menj honfoglalóra chatelni meg ilyenek.:D az internet sem utolsó ismerkedéshez.:D
2011. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D
2011. aug. 13. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem baj:D Én eddig mindig megjártam vele. Ha nekem tetszett valaki, akkor annak én nem tetszettem, vagy közeledni nem mert (én sem), ha én tetszettem valakinek, az meg nekem nem jött be. Viszont utálok visszautasítani embereket, és sajnos már volt olyan, hogy megbántottam valakit, amiért nem mertem elég hamar megmondani, hogy bocsi de nem. Aztán végre megismertem valakit, aki tényleg nagyon tetszett, én is neki. A szüleim nem bírták, a barátaim nem bírták, én igen, minden olyan jól ment már, mindig tök boldog voltam, erre elköltöztün külföldre. Mire hazajöttem, már nem érdekelt annyira.

Szóval igen, ráérsz még, nem kell túlságosan gürizni ezért, eljön az ideje:D

15/L

2011. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 15. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez mitől baj? Vagy az a baj hogy nem akarsz ribi lenni?
2011. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!