Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkapcsolatra vágyom, de...

Párkapcsolatra vágyom, de senki sem kelti fel az érdeklődésem?

Figyelt kérdés

Nehéz megmagyarázni, de úgy érzem, hogy hiába apadok egy új kapcsolatért, senki sem tud lenyűgözni. Már egy éve nem volt senkim, és igazat megvallva nagyon szeretnék már. De bárki, akivel beszéltem, nem hozta azt a jó érzést. Ők is eltűntek gyorsan, én is. Valaki érez még így, vagy csak nekem magasak az "elvárásaim", azzal, hogy az érzést keresem ami "más?"

Adjak esélyt bárkinek, még aki nem is tetszik? Hogyan lehetne ezt orvosolni? Csoda tudom nem létezik, de fiatalként szeretnék pár jóemléket zsebre vágni.

L/20



2020. nov. 9. 21:30
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szar dolog ez a társkeresés, de amúgy teljesen megértem. Ha van kedved beszélgetni írj, úgy hallottam nagyon jó hallgatóság vagyok 😂

20f

2020. nov. 10. 11:41
 12/14 anonim válasza:
Ez elég nagy probléma hogy Te adod az érzelmi támogatás 100%át pedig ennek abszolút nem így kellene működnie.Lehet nem jól látom a dolgot,de próbáld meg hogy nem Te leszel nekik a “lelki szemetesláda” egy támasz,hanem valahogy fordísd vissza a folyamatot és észre sem veszik hogy ők adják a támaszt neked... Persze tudom nem könnyű de meg kell tenni mert így örök csapdában maradsz!Nos ha az aki elvitt volna valahova az pedig egy gyáva nyúl,egy szájhős... ígérni bárki tud de ha valamit tenni kell rögtön meghátrál nem mer tenni a cél eléréséhez.. Mondjuk Te sem keresed,legalább írj neki hogy akkor mi van,mert meg lett beszélve te meg lelépsz vagy valami ilyesmi,rögtön kiderül miért is hátrál meg.... Úgyhogy kedves kérdező csak azt tudom ajánlani hogy valahogy kezdj el kicsit lazítani,kicsit engedj ezen a feszült helyzeten “sz.rj bele kicsit “ bocsi de nem tudom szebben fogalmazni, és kis türelemmel meg fogod látni mennyit javul a dolog,és kívánom hogy találj egy kedves társat magad mellé!!!
2020. nov. 10. 12:08
 13/14 Gymnospermatophyta válasza:

Én is nehezen találok olyat, aki felkelti a figyelmem. De ez első sorban külső miatt is van, nehezen találok olyat, aki úgy komolyabban megfogna külsőre:D És én csak az után mennék rá a belsőre, ahol persze megint lehet csomó buktató, szóval nem vagyok könnyű eset:D

De amiket felsoroltál teljesen alap dolgok szerintem. Mármint... joggal várod el, hogy érdeklődjön. Én ha valakit tényleg megszeretnék ismerni, érdeklődnék, írnék (ha ő nem ír) vagy valami, mert... mert megszeretném ismerni és szeretném, hogy a barátnőm legyen. :) Meg ilyenek. Ha valaki nem így cselekszik valószínűleg nem érdekled annyira, tehát ezt jól érzed. Szerintem. Viszont hajrá, fel azért ne add, tuti találsz valakit, ahogyan én is. :D


26/f

2020. nov. 10. 14:52
 14/14 anonim válasza:

Lol, még mindig könnyebb helyzetben vagy, mint én, aki nem kell, és soha nem kellett senkinek 🤣🤣🤣


20F

2020. nov. 18. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!