Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem áll szóba velem...

Miért nem áll szóba velem senki? 20/F

Figyelt kérdés

Konkrétan a párkapcsolati kérdés vonatkozásában értem a kérdést. Nagyon sokan azt mondják ,hogy ha az ember elmegy egyetemre vagy akár kilép a "nagybetűs" életbe ,akkor akarva-akaratlanul olyan szituációkba fog keveredni ,ahol tud ismerkedni.


Viszont én azt vettem észre ezzel kapcsolatban ,hogy mintha a sors direkt kivenne előlem ezeket a helyzeteket ,amik optimálisak lennének az ismerkedeshez ,illetve a lányok szemében meg szinte láthatatlanná tesz...gondolom ezekutan mondanom sem kell ,hogy még sosem volt párkapcsolatom (elvileg nem vagyok csúnya) és a barátaim /ismerőseim száma is olyan,hogy az egy kezemen meg tudom számolni oket. A helyzet komolyságát figyelembe véve ,esetleg tudnátok adni pár építő jellegű tanácsot a szociális helyzetem javításának az érdekében?


A válaszokat előre is koszonom.



2019. aug. 17. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem keress hozzád illő hobbit, és ehhez kötődő valamilyen társaságot, klubot. Ott hasonló érdeklődési körű emberekre találhatsz az ellenkező nemből is.

Olvass sokat, az fejleszti a szókincset. A filmek nézése beszélgetési témát adhat. Vagy űzz valami neked testhez álló sportot. Ott is lehetne ismerkedni. (pl. edző terem, túrázás-túracsoport, úszás, kajak, kocogás-futás, de lehet az akár egy sakkozás is stb.)

Remélem hamarosan rád talál a szerencse! Kívánom, hogy így legyen. :)

2019. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írásodból itélve, nem kell ennyire körmönfontnsk lenni :D
2019. aug. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Szerencsére ez a "hobbi" és az ezzel járó társaság már megvolt. Ugyanakkor sajnos ez sem változtatott a helyzetet. Mindenesetre köszönöm a jókívánságod! :)


2: Kétlem, hogy emiatt történnének velem azok, amiket fentebb leírtam :D.

2019. aug. 19. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!