Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olvasd el! :) Hátha felkelti...

Olvasd el! :) Hátha felkelti valaki érdeklődését?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok,180 cm,95 kg,vállalhatóan nézek ki. Németországban élek nem túl messze Magyarországtól. Rendezett anyagiakkal rendelkezem,szeretek utazni,élvezni az életet. Nem vagyok házas,nincs gyerekem de a kapcsolati státuszom mondhatni bonyolult,nem vagyok teljesen független. Ha érdekel majd privátban leírom.


Mindegy hány éves vagy, lehetsz jóval fiatalabb vagy jóval idősebb is, a lényeg,hogy meg legyen a szimpátia, legyél csinos,nőies.


Ismerkedni akarok, találkozni, egy hétvégét együtt tölteni kötetlenül aztán majd meglátjuk mi alakul. Írhatom, hogy kalandot keresek vagy hosszútávú komoly kapcsolatot de azt senki nem tudja előre mi alakul.


2022. szept. 17. 01:44
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nekem tetszik amit írsz, szimpátia is megvan a részemről, remélem kölcsönös lesz!


28 éves vagyok, szóval ha tetszenek a fiatabb fiúk akkor írj :) Vannak nőies vonásaim is!

2022. szept. 17. 05:39
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha nem derült volna ki akkor hetero vagyok és kizárólag nőket keresek akik nőként is születtek és mindig is nők voltak. Semmi b.ziskodás.
2022. szept. 17. 10:43
 3/12 anonim válasza:
Több csajt tartasz?
2022. szept. 17. 12:16
 4/12 anonim válasza:

"Nem vagyok házas,nincs gyerekem de a kapcsolati státuszom mondhatni bonyolult,nem vagyok teljesen független."


"Ismerkedni akarok, találkozni, egy hétvégét együtt tölteni kötetlenül aztán majd meglátjuk mi alakul. Írhatom, hogy kalandot keresek vagy hosszútávú komoly kapcsolatot de azt senki nem tudja előre mi alakul."


Biztatóan hangzik...

2022. szept. 17. 13:25
 5/12 anonim válasza:
Ilyen szoveggel semmire nem mesz 😅
2022. szept. 17. 13:59
 6/12 anonim válasza:
Korrekt szöveg ez, nem árul legalább zsákbamacskát.
2022. szept. 17. 15:02
 7/12 anonim válasza:
Ha nem vagy független akkor miért keresel mást?
2022. szept. 17. 15:15
 8/12 A kérdező kommentje:

#3 Nem “tartok” több csajt.

#7 Nem először fordul elő, hogy a “párom” azzal vádol ok nélkül, hogy megcsalom. Hát most meg fogom,hogy igaza legyen. Hogy kivel-mi alakul azt majd meglátjuk.

2022. szept. 18. 20:36
 9/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem szöveg,hanem nyílt lapok. Nem él mindenki a biblia szerint. A nők sem. 😉
2022. szept. 18. 20:38
 10/12 anonim válasza:

8

Juj, bosszúból csalni?? Ez nagyon durván hangzik.

2022. szept. 18. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!