Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem...

30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem ivartalanított!), szobatiszta, idomítható, hűséges KANDÚR gazdasszonyt keres! Valaki szeretne hazavinni?

Figyelt kérdés
39 éves férfi (diplomás, állásban lévő, megtakarítással rendelkező, káros szenvedélyektől mentes, független, gyermektelen, 90 kg, 175 cm, szemüveges, pici pocakot viselő, mérsékelten őszülő-kopaszodó, konyhában-kertben magabiztosan mozgó, háztartási kis és nagy gépeket üzemeltetni képes, autóbusz és vasúti menetrendet értelmezni tudó, szemlélődő hajlamú, empatikus hallgató, nagy dumás, kutyabarát, zenebartát, könyvbarát, borbarát, saját fogsorral rendelkező - épp fogászati kezelés alatt álló, egy merev és négy hajlékony végtaggal rendelkező, vidéken és városban otthonosan mozgó, szépre-jóra fogékony) országosan gazdasszonyt keres! Érdeklődő?
2022. aug. 13. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 A kérdező kommentje:
Valószinűleg senkit sem érdekel, de Örök Emlékezetül! Az archívumnak, a lexikonnak, a jegyzőkönyvnek és a nyájas utókornak: Szívből BOCSÁNATOT KÉREK mindenkitől, akit AKARVA vagy akaratlanul megbántottam! Hirdetésem visszavonom, működésem beszüntetem. Legyetek boldogok, egészségesek, hosszú életűek! Ég áldjon mindenkit! És sok szerencsét!
2022. aug. 23. 21:08
 82/83 anonim válasza:
A szöveged nagyon gáz. Akár hízelegni akár alázni akarsz. Egyik se meggyőző. De biztos van olyan ízlésficamos nő akinek ez kell, még akkor is ha nagyítóval kell keresgélni őket...
2022. aug. 29. 23:47
 83/83 anonim válasza:
Már törölte magát a felhasználó, de szerintem több felhasználónévvel is fent van, mert akad más nagyon hasonló stílusú hirdetés is.
2022. aug. 30. 00:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!