Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem...

30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem ivartalanított!), szobatiszta, idomítható, hűséges KANDÚR gazdasszonyt keres! Valaki szeretne hazavinni?

Figyelt kérdés
39 éves férfi (diplomás, állásban lévő, megtakarítással rendelkező, káros szenvedélyektől mentes, független, gyermektelen, 90 kg, 175 cm, szemüveges, pici pocakot viselő, mérsékelten őszülő-kopaszodó, konyhában-kertben magabiztosan mozgó, háztartási kis és nagy gépeket üzemeltetni képes, autóbusz és vasúti menetrendet értelmezni tudó, szemlélődő hajlamú, empatikus hallgató, nagy dumás, kutyabarát, zenebartát, könyvbarát, borbarát, saját fogsorral rendelkező - épp fogászati kezelés alatt álló, egy merev és négy hajlékony végtaggal rendelkező, vidéken és városban otthonosan mozgó, szépre-jóra fogékony) országosan gazdasszonyt keres! Érdeklődő?
2022. aug. 13. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim válasza:
Nem, ivarérett, kemény lábú kandúr. :D
2022. aug. 22. 16:06
 72/83 anonim válasza:
Egyébként milyen fogászati kezelés alatt állsz? Remélem, gyökérkezelés. Talán hat a jellemedre. :D
2022. aug. 22. 16:08
 73/83 A kérdező kommentje:
Egy személy szenteli nekem ezt a rengeteg figyelmet, vagy többen vagytok?
2022. aug. 22. 16:19
 74/83 anonim válasza:
Én 22/n vagyok, nézem, hogy mennyire vagy érdekes, szellemes, hogy reagálsz, de nudli vagy. Pedig azzal mutatkoztál be, hogy nagydumás vagy. Én máshogy tapasztalom. Na nem baj, talán majd valaki megszán egy csirkefarháttal. Ha nem ízlik elsőre, majd két nap múlva büdösen már jó lesz.
2022. aug. 22. 18:22
 75/83 A kérdező kommentje:
Kisfiam! Te engem ne tesztelgess! Húzzál vissza a kisdedóvóba!
2022. aug. 22. 19:32
 76/83 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki! A Kandúr itt van!
2022. aug. 23. 17:33
 77/83 anonim válasza:

A Kandúr privátban zargat, olyan szövegekkel, aminek az elejét inkább ki is hagyom, legyen elég ízelítőnek ennyi, hátha valaki pont egy ilyenre vágyik:


"Cicid kezd nőni? Nunid szőrösödik? Mosakodjál rendesen és rendszeresen mert két nap sem kell és bebüdösödsz. Nem fogsz kelleni a fiúknak. Ingyen tanács a sok-sok figyelemért, ha majd nagy leszel! A kevesebb, több! A kifinomult vizsgálati módszereidet vesd el míg nem késő! Normális férfi gyorsan ráun, ha gyöngébb fajta még pofán is vág! Nem a te visszataszító testüregeidből kel fel az égitestek nagyobb része, de a maradék sem. Örülj neki, ha lesz aki akad és személyesen akar meggyőződni e tény igazságáról!


Őszinte híved!"

2022. aug. 23. 17:57
 78/83 anonim válasza:

Kandúrka, megértem, hogy frusztrált vagy, de ne engem okolj érte.

De ha már felkeltettem az érdeklődésed, elárulom, boldog párkapcsolatban élek, és nem akarunk a párommal a lakásunkba kandúrt.

2022. aug. 23. 18:01
 79/83 anonim válasza:
Kandúr = Gáborádám83
2022. aug. 23. 18:03
 80/83 A kérdező kommentje:
Az én soraim, örülök hogy megkaptad!!! Bárki aki működésedet figyelemmel kísérte, elégedetten fogja nyugtázni, hogy végre megkaptad a magadét! Kedves párodat nem zavarja, hogy egy veszett macskát tart?
2022. aug. 23. 18:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!