Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem...

30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem ivartalanított!), szobatiszta, idomítható, hűséges KANDÚR gazdasszonyt keres! Valaki szeretne hazavinni?

Figyelt kérdés
39 éves férfi (diplomás, állásban lévő, megtakarítással rendelkező, káros szenvedélyektől mentes, független, gyermektelen, 90 kg, 175 cm, szemüveges, pici pocakot viselő, mérsékelten őszülő-kopaszodó, konyhában-kertben magabiztosan mozgó, háztartási kis és nagy gépeket üzemeltetni képes, autóbusz és vasúti menetrendet értelmezni tudó, szemlélődő hajlamú, empatikus hallgató, nagy dumás, kutyabarát, zenebartát, könyvbarát, borbarát, saját fogsorral rendelkező - épp fogászati kezelés alatt álló, egy merev és négy hajlékony végtaggal rendelkező, vidéken és városban otthonosan mozgó, szépre-jóra fogékony) országosan gazdasszonyt keres! Érdeklődő?
2022. aug. 13. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 A kérdező kommentje:
Szerintem tök logikus egy csomó kutyás-macskás nő közé bedobni egy ilyen felhívást. Hallottál már arról, hogy kutyával, macskával, lóval etc... sikeresen lehet csajozni? A társkereső rovat sajnos döglött - inkább ezt jelezd a főnökeid felé - ezért a formabontó kísérlet.
2022. aug. 13. 21:24
 2/83 anonim válasza:
A kivehetős fogsor is saját, nem a szomszédé. 😅😅😅😅Nekem szimpi a hirdető, bár én férjnél vagyok. Legyen szerencséd.
2022. aug. 13. 22:01
 3/83 anonim válasza:
Hogy akarsz társat keresni ha nincsenek rólad képek? Menjél társkereső oldalra ahol ezzel foglalkoznak
2022. aug. 13. 22:18
 4/83 A kérdező kommentje:
3 a fogsor gyári, nem kivehető. És teljes. Köszi a szerencsekívánatot!
2022. aug. 13. 22:19
 5/83 anonim válasza:

Nem értem, ha valaki nem akar a kérdés kiírójával ismerkedni, miért kell véleményeznie? Ha a ti szellemi színvonalatokat nem üti meg, akkor odébb kell állni és kész. Ha lesz akinek bejön, az meg ír az illetőnek, ennyire egyszerű.

Aki meg itt pörög, hogy miért nem törli az oldal a kérdést: hahó, több mint egy éve van itt ez a kategória, ami pont az ilyen kérdések miatt lett létrehozva. Miért kéne törölni?

2022. aug. 13. 22:36
 6/83 anonim válasza:
Imádom a dumádat!😆
2022. aug. 13. 22:36
 7/83 A kérdező kommentje:
6 köszi!!! ez bajtársias! (ha srác vagy)
2022. aug. 13. 22:40
 8/83 anonim válasza:
Én sem az vagyok, akit keresel, de tetszik a leírás, sok sikert kívánok neked :)
2022. aug. 13. 22:40
 9/83 A kérdező kommentje:
7 esetleg egy privát üzi? mehet? (jöhet!)
2022. aug. 13. 22:40
 10/83 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ez most ennyi... Akit érdekelnek a részletek írjon! (hölgyek!)
2022. aug. 13. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!