Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem...

30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem ivartalanított!), szobatiszta, idomítható, hűséges KANDÚR gazdasszonyt keres! Valaki szeretne hazavinni?

Figyelt kérdés
39 éves férfi (diplomás, állásban lévő, megtakarítással rendelkező, káros szenvedélyektől mentes, független, gyermektelen, 90 kg, 175 cm, szemüveges, pici pocakot viselő, mérsékelten őszülő-kopaszodó, konyhában-kertben magabiztosan mozgó, háztartási kis és nagy gépeket üzemeltetni képes, autóbusz és vasúti menetrendet értelmezni tudó, szemlélődő hajlamú, empatikus hallgató, nagy dumás, kutyabarát, zenebartát, könyvbarát, borbarát, saját fogsorral rendelkező - épp fogászati kezelés alatt álló, egy merev és négy hajlékony végtaggal rendelkező, vidéken és városban otthonosan mozgó, szépre-jóra fogékony) országosan gazdasszonyt keres! Érdeklődő?
2022. aug. 13. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim válasza:
Annyira erőltetett ,és kínos;(
2022. aug. 14. 13:31
 22/83 A kérdező kommentje:
Örülök hogy részt vehetek a kutatásodban! Tudományos szenzáció: felnőtt, egészséges férfi igényli a házias kosztot és a rendszeres nemi életet. Kérlek, küldj tisztelet példányt ha publikáltad!
2022. aug. 14. 13:33
 23/83 A kérdező kommentje:
Ha privit kapsz, illik priviben válaszolni. Kínos! Tapintatlanságod téged minősít.
2022. aug. 14. 13:37
 24/83 anonim válasza:

23: ne hari, de én senkivel nem privizek, ne is írj nekem, nem engem keresel!


Azért megtisztelő, hogy bejövök neked és ilyen szép szavakkal tudsz udvarolni -ja, nem-, úgyhogy a tiszteletpéldányról lemaradtál, viszont örülök, h életben tudtam tartani ezt a fórumot egy kis ideig és szívesen! :D

2022. aug. 14. 13:53
 25/83 A kérdező kommentje:
Nem udvaroltam! Ez fel sem merült! Te teljesen megzavarodtál a szerelemtől!
2022. aug. 14. 13:59
 26/83 anonim válasza:

25: na, látod! Sikerült felfedezni a gyenge pontodat, ami miatt nem megy neked ez a milfkeresés:

nem tudsz udvarolni és fel sem merült benned! :XD


Így duplán kívánok neked sok szerencsét, mert szükséged lesz rá! :D

2022. aug. 14. 14:28
 27/83 A kérdező kommentje:
Fantasztikus, hogy ilyen indulatokat sikerült kiváltanom Belőled! Teljesen bezsongtál és ez már engem is kezd felcsigázni! Ha egy szombat esti társaságban produkálnánk ezt a műsort, a ismerősök egy emberként követelnék, hogy "menjetek már szobára!"
2022. aug. 14. 14:41
 28/83 anonim válasza:
Te vagy a társam....
2022. aug. 14. 14:45
 29/83 A kérdező kommentje:
Akkor írd a pivit!
2022. aug. 14. 14:48
 30/83 anonim válasza:
27: Fantasztikus, hogy ilyen értelmezést sikerült kiváltanom belőled és ennyire felizgatott téged pár karakterem, de látom, hogy a 28-as személyében végre már meg is jelent számodra az igazi, úgyhogy hajrá!!! :D
2022. aug. 14. 15:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!