Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem...

30-45 HÖLGYEK! Ivarérett (nem ivartalanított!), szobatiszta, idomítható, hűséges KANDÚR gazdasszonyt keres! Valaki szeretne hazavinni?

Figyelt kérdés
39 éves férfi (diplomás, állásban lévő, megtakarítással rendelkező, káros szenvedélyektől mentes, független, gyermektelen, 90 kg, 175 cm, szemüveges, pici pocakot viselő, mérsékelten őszülő-kopaszodó, konyhában-kertben magabiztosan mozgó, háztartási kis és nagy gépeket üzemeltetni képes, autóbusz és vasúti menetrendet értelmezni tudó, szemlélődő hajlamú, empatikus hallgató, nagy dumás, kutyabarát, zenebartát, könyvbarát, borbarát, saját fogsorral rendelkező - épp fogászati kezelés alatt álló, egy merev és négy hajlékony végtaggal rendelkező, vidéken és városban otthonosan mozgó, szépre-jóra fogékony) országosan gazdasszonyt keres! Érdeklődő?
2022. aug. 13. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy és minek vagy itt. A patkányozásod bőven átlépi azt a határt, amit én meg sem közelítettem - bármennyire nyomulós vagy ellenszenves is az eredeti szövegem és bármennyire durvák a reakcióim. Nem értem ez az egész hogy fajulhatott eddig. Pontos és kegyetlen diagnózist állítottál fel rólam, de magadról még súlyosabbat. Talán valóban szánalmas ahogy a kandúros dumával házalok ezen a fórumon, de a te megnyilvánulásod (patkányozásod) az a szint amit vissza kell utasítani! Nincs jogod patkányozni akárki is vagy és akármit gondolsz rólam. Sajnállak és kívánom hogy sorsod jobbra forduljon! Köszönöm a tanítást, felszabadító tapasztalni hogy nem én vagyok a legszerencsétlenebb.
2022. aug. 14. 23:29
 52/83 anonim válasza:

Valóban nyers voltam, de vajon észbe kap-e magától, vagy úgy egyálltalán bármi mástól egy olyan "fickó", aki szerint az az a társkereséshez a jó duma (mert jó dumásnak tartja magát), hogy "áll a harmadik lába"?!

- Nem. Az ilyen kb. ez az egyetlen dolog, amiből tanulni képes.

Tehát valóban tanítottalak, mert lám, utána meg is írtad, hogy rájöttél, hogy hibáztál.

Hogy ez a lecke mennyire marad meg a hosszútávú memóriádban, és mennyire fogod alkalmazni, azt nem tudom, de nem is az én bajom.

Szívesen.

2022. aug. 15. 14:18
 53/83 A kérdező kommentje:
Te engem ne edukálj, kérlek! A patkányozás nem az a szint! Elvétetted és elvéted az arányokat! Te, kedves olyat engedtél meg magadnak, ami nincs egy kategóriában egy kis sikamlós jópofáskodással (amit 10-ből 9-en a helyén tudnak kezelni). Súlyosan minősítettlek a válaszomban, még ha ez nem is tűnt fel! Kérlek, távozz! Fejezzük be! Keress más szórakozást!
2022. aug. 15. 15:03
 54/83 anonim válasza:
Utolsó előtti, nyilván a te álompasid/nőd szuperül udvarolt/fog udvarolni neked már az első randin, minden klappolni fog. Nyilván te is hasonlóképpen tökéletesen fogsz csodás mondatokat puffogtatni,nem fogtok kicsit sem bénázni. Remélem találsz majd ilyet magadnak. Addig menjél kötözködni máshova.
2022. aug. 15. 15:56
 55/83 anonim válasza:

Hú, gyerekek!


Mi lett itt?! :(


Az én jópofáskodásom szerintem még belefért (26-os és 30-as válaszoló vagyok), de ezt a patkányozást már tényleg nekem is sok volt olvasni!


Gondoltam, visszanézek, hogy áll a helyzet, de látom, hogy az még sokkal rosszabb lett, mint kiinduláskor volt....


Egy kicsit én is hibásnak érzem magam, mert talán nem kellett volna egyáltalán hozzászólnom a legelején és akkor mások nem kaptak volna vérszemet, sajnálom! :(


Kedves Kérdező!


Szívből kívánom, hogy találd meg a boldogságod és nem, szerintem nem volt rossz ötlet itt is próbálkozni, hiszen sosem lehet tudni, hátha van, akit érdekel ez a fajta kaland.


Sok sikert!

2022. aug. 15. 16:34
 56/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy mindezt leírtad! Nem neheztelek. Előzőnek is köszönöm a véleményét.
2022. aug. 15. 16:56
 57/83 A kérdező kommentje:
Ha az olvasók, fórumozók közül akad bárki, aki az eddigiek után haljlandó ismerkedni és képes elvonatkoztatni a számára esetleg zavaró részletektől, azt szívesen veszem. Örömmel beszélgetek, levelezek.
2022. aug. 15. 17:10
 58/83 anonim válasza:
Én , mint a 21-es válaszoló szintén elnézést kérek,és sok sikert!
2022. aug. 15. 17:17
 59/83 A kérdező kommentje:
Köszi és minden jót neked!
2022. aug. 15. 17:18
 60/83 anonim válasza:

Nem a próbálkozással van a gond, bár megszegte a gyk szabályzatát, de ez a legkisebb. Viszont ez a harmadik láb egy kocsmában elmegy a haverokkal, bár elég öreg "szóvicc", ami egy ismerkedés szándékával egy nőt megszólítani ezzel, nos hát...


Amúgy sajnálom, hogy nem megy a szövegértés, nem azt mondtam, hogy a kérdező egy patkány, hanem azt, hogy ez a színvonal olyan alacsonyan van, ahol csak patkányok mozognak. Ez is úgy jött, hogy félig olvastam a gyér hozzászólását, és akkor azt mondtam, hogy annál már csak az van lejjebb, aztán később láttam csak, hogy sikerült alul múlnia magát, így csak következetes voltam.

2022. aug. 15. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!