Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nőkhöz szól a kérdésem....

Nőkhöz szól a kérdésem. Nektek mennyire befolyásoló tényező, ha egy férfinak van gyereke?

Figyelt kérdés

Jómagam a 30-as korosztály vagyok, van egy kislányom. Nagyon régóta nem vagyok már együtt az anyjával, abszolút önálló életem és egzisztenciám van.

Viszont ismerkedésnél amikor elmondom, hogy van egy kislányom, akkor olyan nők is lezárják egy, bocs de hagyjukkal a dolgot, akiknek szintén van gyerekük.

És ez már a sokadik eset...

Aztán őszintén zavar, hogy akkor most már dugáson kívül nem találok kapcsolatra nőt... (Nemes egyszerűséggel megfogalmazva)


2022. júl. 24. 10:37
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Férfi gyerekkel vagy nő gyerekkel ..mi a különbség? Ha a nőnek is van ,nekem reálisabb hogy nem jelemt gondot:) A "csak szex "

vadászokkal Dunát lehet rekeszteni,sajnos értelmét,érzelmet,beszédet már szinte senki sem igényel. Nekem 2 gyerek van,ha bepasiznék alap hogy a gyerekeket elvben, valójában elfogadja. Nagymamám mondta anno :"ha kell a tehén kelljen a borjú is ".

El fog jönni az a nő akinek nem hogy nem lesz baj ,hanem így lesz teljes az élete majd :) Ne add fel , a rossz után a jónak kell jönni:)

2022. szept. 18. 06:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!