Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nőkhöz szól a kérdésem....

Nőkhöz szól a kérdésem. Nektek mennyire befolyásoló tényező, ha egy férfinak van gyereke?

Figyelt kérdés

Jómagam a 30-as korosztály vagyok, van egy kislányom. Nagyon régóta nem vagyok már együtt az anyjával, abszolút önálló életem és egzisztenciám van.

Viszont ismerkedésnél amikor elmondom, hogy van egy kislányom, akkor olyan nők is lezárják egy, bocs de hagyjukkal a dolgot, akiknek szintén van gyerekük.

És ez már a sokadik eset...

Aztán őszintén zavar, hogy akkor most már dugáson kívül nem találok kapcsolatra nőt... (Nemes egyszerűséggel megfogalmazva)


2022. júl. 24. 10:37
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
$11 Ez az, amiről én is írtam. Igaz, ennél enyhébb formában, de nekem is van részem ilyesmiben. Többek között ez is az oka annak, hogy elzárkóztam a házasságtól, életközösségtől, és a kapcsolatot teljesen lazára vettem. Amúgy meg elég csípős nyelvem van, nem maradok adósa.
2022. júl. 24. 12:18
 12/31 anonim válasza:

Nekem pl apum világ életében úgy állt hozzá, hogy neki nem kell olyan nő akinek mástól van gyereke, lassan 25 éve van anyummal akinek két gyereke volt már mikor összejöttek, én lettem a közös :)


Nekem egyébként nem feltétlen kizáró ok. Valószínűleg zavarna, de ha ezen kívül minden passzolna, akkor nem érdekelne. Bár én szeretem a gyerekeket, sajátot is szeretnék majd.

2022. júl. 24. 12:35
 13/31 anonim válasza:

A legfontosabbat egyikünk sem kérdezte meg. A kislány veled él, vagy az anyjával? Hány éves? Milyen kapcsolatban vagy a volt feleségeddel? Ezek mind befolyásoló tényezők. A nőket sokszor nem is annyira a gyerek zavarja, inkább az anyja, aki így vagy úgy, de továbbra is a férfi életének a része marad. Gyakran előfordul, hogy a férfi családja a válás után is családtagnak tekinti. Nehéz egy ilyen helyzetet elfogadni.

N

2022. júl. 24. 12:48
 14/31 anonim válasza:
Ez olyan nőnek jó, akinek nem lehet saját gyereke, de vágyik az anyaszerepre. ha ez nincs meg, akkor a nő csak azt látja, hogy ingyen alkalmazott lett egy gyerek felnevelésének a projektjében.
2022. júl. 24. 12:53
 15/31 anonim válasza:

Figyelj. Nem jók a százalékok. Szerintem olyan 80-20% a megoszlás, azok javára, akik nem fogadják el. Igen, az is, akinek gyereke van. Sajnos ez ilyen.

De a nők nagyon érzékenyek erre. Amíg nincs közös gyerek, minden nő arra vágyik, hogy ő legyen az első a párjának, mindig a legfontosabb és királynőként bánjanak vele.

Na most ott, ahol neked pl van egy 5 éves gyereked, ez sehogy nem fog összejönni.

Mert a hétvégék úgyis gyerekesek, van amikor a hétköznapok is, az ünnepek is. Ha megtudja ex akkor is baj van, mert 80%, hogy ellenetek fogja hangolni a gyereket. A gyerek frusztrált lesz, te is az leszel, a párod is az lesz. Nem elég hogy utálja őt a gyereked, még te is ilyen kérésekkel fogsz előállni hogy ő ne programozzon veletek, vagy épp ne legyen a lakásodon mikor jön a gyerek meg stb.

Most mondhatod hogy nem nem…de az esetek nargyrészében így van. Melyik nőnek kell ennyi konfliktus egy gyerek miatt?

2022. júl. 24. 13:19
 16/31 anonim válasza:
5-ös vagyok: 13 felvetése nagyon jó. Őszintén szólva ha már megpróbálnám, sokkal inkább olyasvalakivel, akivel együtt él a gyereke, mert általában úgyis az anyánál helyezik el a gyereket, ha akarja, és ha egy anya így "hátrahagyja" a gyerekét, akkor valószínűbb, hogy az "ex-szál" kevésbé lesz zűrös.
2022. júl. 24. 13:25
 17/31 anonim válasza:

Nekem van gyerekem (13 éves a lányom) és nem kizáró ok, ha a pasinak is van, akivel ismerkedem.

41N

2022. júl. 24. 13:30
 18/31 anonim válasza:
Tarskereso appon gyorsan le raztam a gyerekeseket. Igazabol nincs kedvem ahhoz hogy hetvegente a gyerekkel toltsuk az idot,ahelyett hogy kettesben is lehetnenk. Igen,onzo vagyok. Aztán persze ott van ennek a dolognak az anyagi vonzata is. De azt sem tudtam elkepzelni hogy viszonyulnek a gyerek anyjahoz, szoval inkabb leraztam oket.
2022. júl. 24. 14:02
 19/31 anonim válasza:
Egy férfi bármikor leléphet szebb, fiatalabb, engedelmesebb nőért, ha éveket belefektetsz a gyerekébe, akkor ez mind kidobott energia lesz, mikor te már öregedsz, ő meg elhúz.
2022. júl. 24. 14:18
 20/31 anonim válasza:
Pláne, hogy ugye a kereseteddel te is beszállsz az ő gyerekének az életkezdésébe.
2022. júl. 24. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!