Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nőkhöz szól a kérdésem....

Nőkhöz szól a kérdésem. Nektek mennyire befolyásoló tényező, ha egy férfinak van gyereke?

Figyelt kérdés

Jómagam a 30-as korosztály vagyok, van egy kislányom. Nagyon régóta nem vagyok már együtt az anyjával, abszolút önálló életem és egzisztenciám van.

Viszont ismerkedésnél amikor elmondom, hogy van egy kislányom, akkor olyan nők is lezárják egy, bocs de hagyjukkal a dolgot, akiknek szintén van gyerekük.

És ez már a sokadik eset...

Aztán őszintén zavar, hogy akkor most már dugáson kívül nem találok kapcsolatra nőt... (Nemes egyszerűséggel megfogalmazva)


2022. júl. 24. 10:37
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Közös gyereknél még váláskor sem volt kidobott pénz, energia, mert ha ejtve leszel is, a gyerek a tiéd. A nem te gyerekedet viszont egyszerűen csak átviszi egy másik nőhöz, bármennyit tettél érte, onnantól semmi közöd hozzá jogilag sem.
2022. júl. 24. 14:21
 22/31 anonim válasza:
Arról nem is beszélve, ha a gyereket megszereted, a pasiból meg kiábrándulsz.
2022. júl. 24. 14:22
 23/31 anonim válasza:
Akkor működhet jól, ha mindkettőtöknek van gyereke, hasonló korúak, így természetesek a közös gyerekprogramok mindkét félnek.
2022. júl. 24. 14:24
 24/31 anonim válasza:
Nekem ők már nem is fèrfiak, csak apukák.
2022. júl. 24. 17:02
 25/31 anonim válasza:
Uhh 24es na ez! Ezt érzem pontosan én is. Semmi se kiábránditobb mikor egy jókiállású pasi felkapja a rózsaszín hercegnős hátizsákot a vállára.. Vagy mikor tolja a baba kocsit..
2022. júl. 24. 17:59
 26/31 anonim válasza:
Belefeccölöd az életedet a kisgyerekbe, mert ugye aranyos, közben semmi közöd hozzá. Ha meg örökbe fogadod, az apja továbbáll másik nőhöz, te meg fizetheted a gyerektartást az ő gyereke után.
2022. júl. 24. 18:02
 27/31 anonim válasza:
#24, #25 👍👍👍
2022. júl. 24. 21:18
 28/31 anonim válasza:

El vagyok képedve ezeken a válaszokon!

Én 4 éve elváltam soha semmi kontaktom nem volt az exem új nőjével, az exemnek se az én partnereimmel. Lehet ám inteligensen is válni, élni hagyni tovább a másik felet is :)


Én 44 éves nő vagyok, 10év alatti gyerekkel, eddig 3x volt "gond" hogy gyerekem van, az egyik már ismerkedésnél kifarolt, a másiknak menet közben lett az, illetve nem is maga a gyerek, hanem hogy ugye alkalmazkodni kellett (volna) a gyerek miatti szabadidőhiányhoz. A harmadik esetben meg nekem korai volt még 3 hónap után összeereszteni a gyerekeket, és ebből akkora sértödés lett, hogy szét is mentünk...


Ettől függetlenül én nem érzem hátránynak, végülis van egy gyerekem, ez van, akinek nem tetszik mehet a levesbe :) Nyilván nehezebb így, de ez van, ezzel kell boldogulni. Eleinte azt gondoltam, hogy könnyebb lesz olyannal akinek szintén van gyereke de ez sem teljesen igaz, és ebben még ott a bukta faktor is hogy esetleg minden jól alakul de a gyerekek meg utálják egymást...

Mindenesetre ne add fel, kitartás!

2022. júl. 25. 13:13
 29/31 anonim válasza:
Kizáró ok nálam is.
2022. júl. 25. 14:17
 30/31 anonim válasza:
Kizáró ok lenne, mert nem szeretem a gyerekeket
2022. júl. 29. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!