Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, kávézni mennyiért jönnéte...

Nők, kávézni mennyiért jönnétek el egy nem túl vonzó sráccal?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, pedig nem vicc. Az elmúlt kb 10 évben rengetegszer próbáltam sokféle módon ismerkedni, de csak fél sikereim, meg többnyire rövidebb kapcsolataim voltak. A legtöbb nő, akit személyesen ismerek, nem akar tőlem semmit. Neten is van, akinek ha képet mutatok magamról, akkor nem is ír vissza többet, vagy ha beszélgetünk pár héten keresztül, hamar megunja és eltűnik.

Esetleg eljönnek egy vagy max két találkozóra, de már a másodikon kijelentik általában, hogy ők nem akarnak semmit. Olyan is volt már, aki szimplán unalmasnak vagy gyerekesnek tartott valaki, meg a magasságomat (171) sem szeretik túlságosan sokan, még azok sem, akik alacsonyabbak tőlem.


A hobbijaim nem igazán társas tevékenységek, persze keresgélek új hobbikat, de ott sem ugranak a nyakamba a nők, hogy mennyire örülnek, ha látnak. A munkám sok időráfordítást kíván, viszont csak ezt szeretem csinálni, semmi mást nem csinálnék szívesen. A barátaim még introvertáltabbak, mint én, úgyhogy velük nem nagyon tudok még beszélgetni sem.


Nem hibáztatok én senkit, legfeljebb a biológiát, de ez van. Nem akarok kurvákkal összejárni, nekem inkább egy állandó beszélgetőpartner hiányzik, nem a szex.


Viszont tényleg az a kérdés, hogy ha máshogy nem, akkor mekkora összegért jönne el velem kávézni és mondjuk egy-két órát beszélgetni néha-néha valaki. Nem tudom, lenne-e ennek a kérdésnek "sikere", mert még a kávéjukat sem szeretik a nők, ha fizetem. De hátha.


Amúgy félreértés ne essék, van önbizalmam, csak nem ezen a téren :) Bizonyítottan bármit is hittem magamról, vagy bármennyire is vonzónak tartottam magam, sosem az volt az igazság, amit gondoltam magamról, hanem az, hogy a nagy semmit kaptam a nőktől vissza :) De ezzel nincs baj, elfogadtam én már ezt.



2022. jún. 9. 23:33
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

48, volt idők, amikor még problémáztam volna, meg panaszt tettem volna. Manapság ha késik egy rendelésem vagy bármi gond van, inkább magamban tartom, mert valahol magam alatt is vágom a fát, ha az egyetlen közeli pszichológust magamra haragítom. Haragos emberrel ülhetnék akkor 3 hetente helyett hetente 1 órát. Nem hiszem, hogy onnantól akarna igazán segíteni nekem, ha egyáltalán megcsinálná.


"ennél rosszabb már úgysem lehet" De, lehet, ha meg sem hallgat egyáltalán.


49, igen, Salsa táncra kezdtem el járni kb 1 hónapja. Az volt az elképzelésem, hogy majd össze kell dolgozni másokkal és beszélgetni, hogy miket lépjünk másképp. Ehelyett sajnos az történik, hogy az oktatókra kell nagyon figyelni, legfeljebb a tánc után lehet valamennyit beszélgetni, de sajnos ott ugyanaz történik, mint mindenhol máshol, a klikkesedés. Persze néha egy 15-20 percet óra után lehet beszélgetni, és már ez is jó.


Igen, még D&D-re akarnék néha elmenni, mert sosem játszottam még asztali szerepjátékot és a Stranger Things óta különösen ki akarnám próbálni. Találtam egy budapesti könyvesboltot, ahol rendszeresen tartanak D&D versenyeket, ahol nézőként ott lehet lenni, abból meg már ki tud valami beszélgetés alakulni.


50-es, azért ez a "változz meg" nem megy csettintésre, mert akkor minden embernek elég lenne csak ennyit mondani és jobb hely lenne a világ. Hidd el, próbálkozok. Sosem hittem, hogy rendszeresen sportolni fogok, mégis fél éve napi szinten csinálom. Sosem hittem volna, hogy táncra is fogok járni, és mégis. Nyitok az új dolgok felé. Sportokból is újat is ki akarok majd próbálni, úszni szeretnék majd eljárni. De ehhez mindhez idő kell, hogy esetleg formáljon valamit a személyiségemen, addig pedig megmarad ez a helyzet, nem lesznek azonnal barátaim egy új helyen.

2022. jún. 12. 13:09
 52/54 anonim válasza:

Nézd, ezek már egész jó dolgok, amiket írtál. Ebből már lehet valami. Pl. ha megtanultál táncolni, elmehetsz ilyen salsa buliba, ahol biztos lehet nőket találni, persze csak ha érdekel a téma. De minden beszélgetéssel tudsz fejlődni. Férfiakkal való beszélgetéssel is. Sőt, fontos volna, hogy legyenek férfi barátaid, vagy legalább jó ismerőseid.

Meg persze fontos, hogy külsőre is hozd ki magadból a maximumot.

Hozzád illő nőt keress, ne pedig a bombázókra csorgasd a nyálad. Neked is vannak hibáid, jó eséllyel be kell érned (legalább eleinte) egy mondjuk rondább/butább/idősebb, de pl. aranyos nővel. Aztán meglátod mi lesz belőle.

De semmit ne keress görcsösen, mert az meglátszik és az ilyen elől menekülnek az emberek.

2022. jún. 12. 15:03
 53/54 A kérdező kommentje:
52-es, aranyos vagy, köszönöm a tanácsokat és a segítő szavakat. Igen, így fogok tenni. Csak jó lett volna, ha addig is legalább van néha valaki, akivel tudok időnként beszélni.
2022. jún. 12. 18:11
 54/54 anonim válasza:
Én bárkivel szívesen kávézok, aki egy kicsit is szimpatikus (őszinte, okos, van humora) és férfi és 35 elmúlt. Én magas, vékony, 45 éves, budapesti nő vagyok. Ha valaki ír privátot, nem fogok tudni egyhamar válaszolni, mert új regisztráló vagyok. Mindenkinek kellemes vasárnap estét kívánok.
2022. jún. 12. 20:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!