Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, kávézni mennyiért jönnéte...

Nők, kávézni mennyiért jönnétek el egy nem túl vonzó sráccal?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, pedig nem vicc. Az elmúlt kb 10 évben rengetegszer próbáltam sokféle módon ismerkedni, de csak fél sikereim, meg többnyire rövidebb kapcsolataim voltak. A legtöbb nő, akit személyesen ismerek, nem akar tőlem semmit. Neten is van, akinek ha képet mutatok magamról, akkor nem is ír vissza többet, vagy ha beszélgetünk pár héten keresztül, hamar megunja és eltűnik.

Esetleg eljönnek egy vagy max két találkozóra, de már a másodikon kijelentik általában, hogy ők nem akarnak semmit. Olyan is volt már, aki szimplán unalmasnak vagy gyerekesnek tartott valaki, meg a magasságomat (171) sem szeretik túlságosan sokan, még azok sem, akik alacsonyabbak tőlem.


A hobbijaim nem igazán társas tevékenységek, persze keresgélek új hobbikat, de ott sem ugranak a nyakamba a nők, hogy mennyire örülnek, ha látnak. A munkám sok időráfordítást kíván, viszont csak ezt szeretem csinálni, semmi mást nem csinálnék szívesen. A barátaim még introvertáltabbak, mint én, úgyhogy velük nem nagyon tudok még beszélgetni sem.


Nem hibáztatok én senkit, legfeljebb a biológiát, de ez van. Nem akarok kurvákkal összejárni, nekem inkább egy állandó beszélgetőpartner hiányzik, nem a szex.


Viszont tényleg az a kérdés, hogy ha máshogy nem, akkor mekkora összegért jönne el velem kávézni és mondjuk egy-két órát beszélgetni néha-néha valaki. Nem tudom, lenne-e ennek a kérdésnek "sikere", mert még a kávéjukat sem szeretik a nők, ha fizetem. De hátha.


Amúgy félreértés ne essék, van önbizalmam, csak nem ezen a téren :) Bizonyítottan bármit is hittem magamról, vagy bármennyire is vonzónak tartottam magam, sosem az volt az igazság, amit gondoltam magamról, hanem az, hogy a nagy semmit kaptam a nőktől vissza :) De ezzel nincs baj, elfogadtam én már ezt.



2022. jún. 9. 23:33
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
És hány éves vagy? 30, 40,60?
2022. jún. 9. 23:40
 2/54 anonim válasza:
korod?
2022. jún. 9. 23:44
 3/54 A kérdező kommentje:
32
2022. jún. 9. 23:45
 4/54 anonim válasza:
Mi a munkád és a hobbid?
2022. jún. 9. 23:47
 5/54 A kérdező kommentje:
Azt inkább privátban írom meg annak, aki kérdezi.
2022. jún. 9. 23:49
 6/54 anonim válasza:
Nehogy többen tudjanak segíteni...
2022. jún. 9. 23:53
 7/54 anonim válasza:
Én nem kérem köszi. Én kérdeztem... Az ember jellemenek megismerésehez nem jön rosszul, ha a legfontosabb dolgokat tudja a másikról. De ha ez ennyire titkos, akkor inkább feladom. (Plusz nem levelezek privátban soha).
2022. jún. 9. 23:53
 8/54 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy esetleg megismerjen valaki, ha egy ismerősöm olvasgatná a kérdéseket. Ezért nem akarok ide leírni mindent is magamról.
2022. jún. 9. 23:56
 9/54 anonim válasza:
Direkt írtam, hogy nem kérek privatot. Erre küldesz... Kezdem érteni, miért nem jön össze semmi.
2022. jún. 9. 23:57
 10/54 anonim válasza:

Jaj kilences, annyira tudtam, hogy fog küldeni :DD


Nyolcas, tudod mennyi annak a valószínűsége, hogy itt megtalálnak? 0 kb. A hobbidat meg gondolom nem egyedül a világon te űzöd, és hidd el, nincsenek itt az ismerőseid.


Amúgy ha tudomásul vetted volna, nem született volna meg ez a kérdés

2022. jún. 9. 23:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!