Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, kávézni mennyiért jönnéte...

Nők, kávézni mennyiért jönnétek el egy nem túl vonzó sráccal?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, pedig nem vicc. Az elmúlt kb 10 évben rengetegszer próbáltam sokféle módon ismerkedni, de csak fél sikereim, meg többnyire rövidebb kapcsolataim voltak. A legtöbb nő, akit személyesen ismerek, nem akar tőlem semmit. Neten is van, akinek ha képet mutatok magamról, akkor nem is ír vissza többet, vagy ha beszélgetünk pár héten keresztül, hamar megunja és eltűnik.

Esetleg eljönnek egy vagy max két találkozóra, de már a másodikon kijelentik általában, hogy ők nem akarnak semmit. Olyan is volt már, aki szimplán unalmasnak vagy gyerekesnek tartott valaki, meg a magasságomat (171) sem szeretik túlságosan sokan, még azok sem, akik alacsonyabbak tőlem.


A hobbijaim nem igazán társas tevékenységek, persze keresgélek új hobbikat, de ott sem ugranak a nyakamba a nők, hogy mennyire örülnek, ha látnak. A munkám sok időráfordítást kíván, viszont csak ezt szeretem csinálni, semmi mást nem csinálnék szívesen. A barátaim még introvertáltabbak, mint én, úgyhogy velük nem nagyon tudok még beszélgetni sem.


Nem hibáztatok én senkit, legfeljebb a biológiát, de ez van. Nem akarok kurvákkal összejárni, nekem inkább egy állandó beszélgetőpartner hiányzik, nem a szex.


Viszont tényleg az a kérdés, hogy ha máshogy nem, akkor mekkora összegért jönne el velem kávézni és mondjuk egy-két órát beszélgetni néha-néha valaki. Nem tudom, lenne-e ennek a kérdésnek "sikere", mert még a kávéjukat sem szeretik a nők, ha fizetem. De hátha.


Amúgy félreértés ne essék, van önbizalmam, csak nem ezen a téren :) Bizonyítottan bármit is hittem magamról, vagy bármennyire is vonzónak tartottam magam, sosem az volt az igazság, amit gondoltam magamról, hanem az, hogy a nagy semmit kaptam a nőktől vissza :) De ezzel nincs baj, elfogadtam én már ezt.



2022. jún. 9. 23:33
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
9-es, a legnagyobb tisztelettel kérdezem: az fel sem merül benned, hogy a GyakoriKérdések oldal nem frissül egy-egy üzenet érkezésekor? Ne haragudj, nem láttam, hogy írtad, hogy nem kérsz privátot... Utána vettem észre.
2022. jún. 10. 00:01
 12/54 anonim válasza:
Most mondd meg... Legyek bunkó én is, és másoljam ide amit küldött? Nem... Nem teszem. De megérdemelné.
2022. jún. 10. 00:02
 13/54 anonim válasza:
Tisztelettel jelzem, hogy megvarhattad volna, amíg kérem. Nem?
2022. jún. 10. 00:03
 14/54 A kérdező kommentje:
Most miért kapom a bántásokat? Nem értem. Komolyan. Annyira kedves próbálok lenni mindenkivel....
2022. jún. 10. 00:03
 15/54 anonim válasza:
12 akkor legalább privátban küldd el nekem kérlek, nagyon érdekelne, hogy érdemes e tanácsokat osztogatnom, és erre pazarolni az időm, mielőtt komolyan válaszolok neki.
2022. jún. 10. 00:04
 16/54 anonim válasza:

Majd ő elkuldi. Te legalább kérted... 😉


Én törlöm a kérdést. Nem akartam bántani, de nem szeretem a kéretlen privatot, arra ugrok... Sok sikert. Joejt mindenkinek.

2022. jún. 10. 00:07
 17/54 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy privátot írtam. Tényleg sajnálom, későn vettem észre, hogy azt írtad, hogy ne írjanak privátot neked...


De a kérdésemet légyszi ne töröld.

2022. jún. 10. 00:08
 18/54 anonim válasza:
Nem volt vészes. De segíteni nem tudok. Magadon kell változtatnod, hogy olyan legyél, akinek szívesen keresik a társaságát.
2022. jún. 10. 00:15
 19/54 A kérdező kommentje:

Már nagyon rég igyekszek változni. Kipróbálok új dolgokat, feszegetem a határaimat, de a rengeteg erőfeszítés ellenére sem sikerül túl sokat elérnem a nők terén.


De ezt én elfogadom, pont ezért fizetnék már valakinek azért, hogy eljöjjön velem egy kávéra. A kérdés teljesen jóindulatból született, hátha így valakinek több kedve lenne ahhoz, hogy beszélgessen/találkozzon velem barátilag.

2022. jún. 10. 00:18
 20/54 anonim válasza:

Én is kívancsi lennék, hogy mik a hobbijaid, vagy mivel foglakozol.


Illetve esetleg adhatok pár tanácsot milyen stílus állna jól.


És megírhatod privátban. :D

2022. jún. 10. 00:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!