Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, kávézni mennyiért jönnéte...

Nők, kávézni mennyiért jönnétek el egy nem túl vonzó sráccal?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, pedig nem vicc. Az elmúlt kb 10 évben rengetegszer próbáltam sokféle módon ismerkedni, de csak fél sikereim, meg többnyire rövidebb kapcsolataim voltak. A legtöbb nő, akit személyesen ismerek, nem akar tőlem semmit. Neten is van, akinek ha képet mutatok magamról, akkor nem is ír vissza többet, vagy ha beszélgetünk pár héten keresztül, hamar megunja és eltűnik.

Esetleg eljönnek egy vagy max két találkozóra, de már a másodikon kijelentik általában, hogy ők nem akarnak semmit. Olyan is volt már, aki szimplán unalmasnak vagy gyerekesnek tartott valaki, meg a magasságomat (171) sem szeretik túlságosan sokan, még azok sem, akik alacsonyabbak tőlem.


A hobbijaim nem igazán társas tevékenységek, persze keresgélek új hobbikat, de ott sem ugranak a nyakamba a nők, hogy mennyire örülnek, ha látnak. A munkám sok időráfordítást kíván, viszont csak ezt szeretem csinálni, semmi mást nem csinálnék szívesen. A barátaim még introvertáltabbak, mint én, úgyhogy velük nem nagyon tudok még beszélgetni sem.


Nem hibáztatok én senkit, legfeljebb a biológiát, de ez van. Nem akarok kurvákkal összejárni, nekem inkább egy állandó beszélgetőpartner hiányzik, nem a szex.


Viszont tényleg az a kérdés, hogy ha máshogy nem, akkor mekkora összegért jönne el velem kávézni és mondjuk egy-két órát beszélgetni néha-néha valaki. Nem tudom, lenne-e ennek a kérdésnek "sikere", mert még a kávéjukat sem szeretik a nők, ha fizetem. De hátha.


Amúgy félreértés ne essék, van önbizalmam, csak nem ezen a téren :) Bizonyítottan bármit is hittem magamról, vagy bármennyire is vonzónak tartottam magam, sosem az volt az igazság, amit gondoltam magamról, hanem az, hogy a nagy semmit kaptam a nőktől vissza :) De ezzel nincs baj, elfogadtam én már ezt.



2022. jún. 9. 23:33
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

40:

Miért késő nekem?

2022. jún. 10. 21:12
 42/54 anonim válasza:
Vigyázz az itteni tanácsokkal, kérdező. 38-ról például lesír, hogy megkeseredett. És nem nehéz kitalálni, miért :D
2022. jún. 11. 06:33
 43/54 anonim válasza:

Kedves kérdező. Ez a pénzért kávézás egy kimondottan beteg ötlet. Semmit nem érsz el vele. Aki eljönne veled így, az magasról tesz rád, barátokat így nem találsz. Ebből is látszik, hogy szociálisan nem vagy jól "kalibrálva". Ez lehet a te fő gondod. Az ilyen embereket mások messzire kerülik, pl. én is, pedig nekem is megvannak a magam gondjai. Ez lehet autizmus, vagy asperger miatt is, nem tudom.


Ha valakinek fizetni akarsz, akkor javaslom a pszichológust. Bármennyire furcsán hangzik, de a pszichológus nem más, mint egy fizetett barát, aki abban az órában csak rád figyel, csak veled foglalkozik és ezt teszi olyan őszintén, amennyire elvárható. Mellette ismer még egy-két trükköt, amivel talán tud rajtad segíteni. Vagy csoportterápiát is javasolhat, ahol hozzád hasonló problémákkal rendelkező emberek vannak, talán barátokat is találhatdz köztük. A pszichológus nem szégyen, nagyon sok full egészséges ember is jár, csak hogy valakivel megbeszélje a gondjait. Ha fozetni akarsz valakinek, ez a legjobb opció.

2022. jún. 12. 10:26
 44/54 anonim válasza:

És javaslom, ho6hy ne női pszichológust válassz, mert egyrészt nehezen értik a férfi problémákat, másrészt kínos szituációkat szülhet.


A nőügyekre pedig rövid távon megoldás lehet a rosszlányok pont hu. Ha nem akarsz szexelni, de kiperkázod nekik a 20-30.000 forintot egy órányi beszélgetésért, hidd el, te leszel a kedvenc ügyfelük, örülni fognak, amikor látnak.

2022. jún. 12. 10:29
 45/54 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz, de ő gyakorlatilag 2-3 hetente ér rá 20 percre és olyankor is már az óráját nézi. Ha egy alkalomnál meg én nem érek rá, akkor várhatok megint 3 hetet.


Ez a pszichológus 20 percre van innen és munkaidőn kívül tudok hozzá járni, a másik legközelebbi 2-3 óra utazásra lenne munkaidőben. Sajnos így nehezen lehet megoldani, hogy járni tudjak rendszeresen.


Nem biztos, hogy én egy örömlánnyal szeretnék beszélgetni. :/ Nem gondoltam, hogy egy kávézás ennyire elérhetetlen dolog még pénzért is olyannal, aki nem örömlány.

2022. jún. 12. 12:09
 46/54 anonim válasza:
Milyen terápia tart 20 percig? Kötve hiszem ezt.
2022. jún. 12. 12:11
 47/54 A kérdező kommentje:

46-os, az államilag finanszírozott, mert csak az van itt a közelben.


Hát akkor ne hidd. Biztos direkt kitaláltam, hogy legyen kifogásom...


Sajnos így áll hozzá, gondolom azért is, mert amúgy főállásban gyerekpszichológus egy iskolában és ezért alig kap valami pénzt, nem tudom. Fogalmam sincs. De nem is akartam megkérdezni, hogy ugyan, miért nem szán rám 1 órát, hanem csak ennyit.

2022. jún. 12. 12:18
 48/54 anonim válasza:
De ha őt egy órára bérli az állam, hogy téged meghallgasson, akkor 1 óráig kell ott ülnie. Ha igaz, akkor meg növessz tököt és tegyél panaszt, ennél rosszabb már úgysem lehet. Sőt, ha ényleg kevesebbet foglalkozik veled rendszeresen mint kéne, az megalázó.
2022. jún. 12. 12:20
 49/54 anonim válasza:

Hát ez kellemetlen. Vidéken még ez is nehezebb ügy úgy tűnik...

Mindenesetre mindenképpen javasolnám, hogy keress valami társaságot, akár férfi társaságot. Már ez is előre vihet. Bármilyen hobbi szóba jöhet. Sport, túrázás, bicikli, tánc, kézművesség. Bármilyen rendezvény, ami van a környéken és érdekel téged, mert azért ez fontos. De ha valóban aspergeres vagy (a pszichológusnak tudnia kéne...) ez nehezített pálya lehet. Fontos volna a terápia és a gyakorlás emberek közt, mert a leírtak alapján a szociális készségeiddel lehet a gond.

2022. jún. 12. 12:31
 50/54 anonim válasza:

"Hát akkor ne hidd. Biztos direkt kitaláltam, hogy legyen kifogásom..."

Bántás nélkül: igen, pontosan ezt teszed. A könnyebb megoldást választod. Könnyebb pénzt fizetni, hogy kávézzanak veled, mint megváltozni, hogy vonzó személyiséged legyen és akarjanak veled kávézni. Könnyebb azt mondani: "én mindent megtettem, de nem tudok változni". Ez kifogás.

2022. jún. 12. 12:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!