Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, kávézni mennyiért jönnéte...

Nők, kávézni mennyiért jönnétek el egy nem túl vonzó sráccal?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, pedig nem vicc. Az elmúlt kb 10 évben rengetegszer próbáltam sokféle módon ismerkedni, de csak fél sikereim, meg többnyire rövidebb kapcsolataim voltak. A legtöbb nő, akit személyesen ismerek, nem akar tőlem semmit. Neten is van, akinek ha képet mutatok magamról, akkor nem is ír vissza többet, vagy ha beszélgetünk pár héten keresztül, hamar megunja és eltűnik.

Esetleg eljönnek egy vagy max két találkozóra, de már a másodikon kijelentik általában, hogy ők nem akarnak semmit. Olyan is volt már, aki szimplán unalmasnak vagy gyerekesnek tartott valaki, meg a magasságomat (171) sem szeretik túlságosan sokan, még azok sem, akik alacsonyabbak tőlem.


A hobbijaim nem igazán társas tevékenységek, persze keresgélek új hobbikat, de ott sem ugranak a nyakamba a nők, hogy mennyire örülnek, ha látnak. A munkám sok időráfordítást kíván, viszont csak ezt szeretem csinálni, semmi mást nem csinálnék szívesen. A barátaim még introvertáltabbak, mint én, úgyhogy velük nem nagyon tudok még beszélgetni sem.


Nem hibáztatok én senkit, legfeljebb a biológiát, de ez van. Nem akarok kurvákkal összejárni, nekem inkább egy állandó beszélgetőpartner hiányzik, nem a szex.


Viszont tényleg az a kérdés, hogy ha máshogy nem, akkor mekkora összegért jönne el velem kávézni és mondjuk egy-két órát beszélgetni néha-néha valaki. Nem tudom, lenne-e ennek a kérdésnek "sikere", mert még a kávéjukat sem szeretik a nők, ha fizetem. De hátha.


Amúgy félreértés ne essék, van önbizalmam, csak nem ezen a téren :) Bizonyítottan bármit is hittem magamról, vagy bármennyire is vonzónak tartottam magam, sosem az volt az igazság, amit gondoltam magamról, hanem az, hogy a nagy semmit kaptam a nőktől vissza :) De ezzel nincs baj, elfogadtam én már ezt.



2022. jún. 9. 23:33
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:
Utolso, te mennyire vagy kigyurva? Mennyit mozogsz, meselj mar azert te is. Ne osszad mar az eszt ugy, hogy kozben te ugyan olyan otthonulos fotelhuszar vagy, mint aminek a kerdezot akarod beallitani...
2022. jún. 10. 13:41
 32/54 anonim válasza:

29-es:

Én szoktam járni conra, legalábbis régebben gyakran mentem.

Tök jó programok vannak és van egy sajátos hangulata, a

cosplayekkel stb.

Van sok jófek emberek, meg vannak kevésbé jól neveltek, de ez mindehol így van, nem csak a mondoconra jellemző.

2022. jún. 10. 14:19
 33/54 anonim válasza:

32 szerintem inkább igénytelenek, és cringe hogy jelmezest játszanak felnőtt emberek. De kinek mi.



31 hetente négyszer megyek konditerembe, és 2 3 órát ott szoktam tölteni átlagosan, de van, hogy kétszer ennyit is, ha iszom előtte pörgetőt. És nem üldögélni szoktam. Én 17 éves koromig versenyszinten sportoltam, amit utána abbahagytam, viszont az edzéseket folytattam ugyanazon a szinten. 21 évesen volt egy sérülésem, amikor abbahagytam mindent hónapokra. Utána pedig annyira kényelmes volt, hogy nem kell reggel felkelnem és lemenni űzni az igát, hogy 2 évig onnantól elkezdődött a bulizós korszak, 2 3 hetente új nővel. A fizikumom látványosan romlott, de volt olyan alap, hogy ne legyen probléma. 23 évesen mondtam, hogy akkor most újra visszahozzuk a kockahasat, és azt amit régen tudtam tolni, mind állóképességben, mind fizikailag. Plusz, mostmár azt a sportot nem űzöm amit előtte, tehát edzhetek úgy, hogy az az igazi nagy növekedésre menjen. Emellett nekem van egy 10/10-es barátnőm tehát se fejben vagy szociálisan, se fizikumban kinézetre nincs problémám. Szóval erről ennyit.

2022. jún. 10. 14:48
 34/54 anonim válasza:
Biztos van aki elmenne veled pènzèrt beszèlgetni, kávèzni, de ez elég szörnyen hangzik úgy, hogy csak 32 éves vagy. N
2022. jún. 10. 15:33
 35/54 anonim válasza:

" hetente négyszer megyek konditerembe, és 2 3 órát ott szoktam tölteni átlagosan, de van, hogy kétszer ennyit is, ha iszom előtte pörgetőt."

Oké, akkor a következő lehetőségek vannak:

1. Kamuzol. Ez kb. a másfélszerese-duplája egy profi testépítő edzésidejének. (Mármint, amit egy alkalom alatt a teremben tölt.) Jó tudni, hogy keményebb vagy, mint Phil Heat, Big Rammy, meg a többi puhány.

2. Folyamatosan sérült vagy a túledzettség miatt.

3. Annyira bénán edzel, hogy konkrétan semmi hatása.


Mert hogy 2-3 órát intenzív edzéssel senki nem képes testépítéssel eltölteni (a dupláját meg pláne) az biztos.

2022. jún. 10. 15:35
 36/54 anonim válasza:

33.


A cosplay számos művészeti ágat ötvöz, kezdve a ruhatervezéstől, a színjátszásig.


Akinek viszont a hobbija az edzés, és órakat tölt naponta ezzel, mert a külsőségek fontosak csak számára, nos azzal nem nagyon lehet érdemi beszélgetéseket folytatni.

2022. jún. 10. 20:26
 37/54 A kérdező kommentje:

30-as, lehet lesz majd személyi edző is valamikor, ez jó ötlet. De a kérdés attól még a kávézásra vonatkozott.


33, sajnos itt cringe lehet, de Japánban nem. Én sokszor inkább élnék ott, talán egyszer majd valakivel együtt lehetőség lesz rá.

Örülök, ha neked 2-3 hetente új nőd volt, én meg jó, ha 3 havonta egy kávézást ki tudok könyörögni egy-egy nőtől, akit utána soha többé nem látok. Csak azt nem tudom, hogy ez hogy járul hozzá ahhoz, hogy én meg tudjak hívni valakit egy kávéra.


34-es, inkább azt mondanám, hogy már 32. Könnyebb volt ismerkedni még az egyetemen, de ott sem volt egyszerű számomra. Lehet szörnyen hangzik a pénzért kávézás, csak egy opció, amit felvetettem.

2022. jún. 10. 20:41
 38/54 anonim válasza:

Értem a helyzetedet kérdező, de ezért ne fizess nőnek, az már a legalja.

Eleve ne bálványozd a nőket, sokan ezt csinálják, és ettől alakul ki a hamis önképük, ami miatt most neked is nehéz.


A kommunikációs készségeiden dolgozz inkább, hogy férfiak, nők mellett is legyél jó társaság.

2022. jún. 10. 20:49
 39/54 A kérdező kommentje:

38-as: "A kommunikációs készségeiden dolgozz inkább"


Előfordulhat, hogy vannak autisztikus hajlamaim, vagy Asperger szindróma, vagy bármi, lehet csak kis részben. De nekem ez nagyon nehezen megy. Hidd el, próbálok fejlődni, gyakorolni sok-sok éve, és már így is jobb, mint volt, de néha még a családtagjaimat is félre tudom érteni, vagy rosszul fejezem ki magam előttük. Így is sok olyan dolog van, amit a kommunikációban nem értek, csak tudom, hogy így vagy úgy kell erre meg arra reagálni.


Ezt már rég nem megoldani próbálom, hanem együttélni vele. Ha máshogy nem, akkor így menne a kávézás.

2022. jún. 10. 20:57
 40/54 anonim válasza:

37 hidd el, japánban is ugyanilyen cringe a legtöbb ember szemében.


36 nem érdekel más mit gondol rólam. Én akarom a legjobb formámat kihozni magamból, aminek következtében jön a suna is. Van bőven hobbim ezen kívül. És ok, hogy ruhatervezés, de akkor miért nem terveu inkább valami olyat, amit máshol is fel lehet venni, és jól néz ki?


35 ok. Nem fogom leírni, miket mennyit hogyan csinálok. Sose voltam testépítő, nyilván nem is nézek ki úgy, és nem is akarok. Arról meg, hogy van e fejlődés, hát látványos. Ha máshogy csinálnám, mondjuk Schwarzenegger mentorálása mellett, lehet még nagyobb lenne. Ki tudja. Így csinálom, élvezem, látom a fejlődést, produktívan van az az idő töltve, szóval erről ennyit. Ezért írtam, hogy OPnak sem ártana, mert sokkal jobb lesz a közérzete, és magabiztosság is jön ezzel utána. De szerintem kérdezőnek már túl késő. Na mindegy.

2022. jún. 10. 20:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!