Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, kávézni mennyiért jönnéte...

Nők, kávézni mennyiért jönnétek el egy nem túl vonzó sráccal?

Figyelt kérdés

Viccesnek tűnhet a kérdés, pedig nem vicc. Az elmúlt kb 10 évben rengetegszer próbáltam sokféle módon ismerkedni, de csak fél sikereim, meg többnyire rövidebb kapcsolataim voltak. A legtöbb nő, akit személyesen ismerek, nem akar tőlem semmit. Neten is van, akinek ha képet mutatok magamról, akkor nem is ír vissza többet, vagy ha beszélgetünk pár héten keresztül, hamar megunja és eltűnik.

Esetleg eljönnek egy vagy max két találkozóra, de már a másodikon kijelentik általában, hogy ők nem akarnak semmit. Olyan is volt már, aki szimplán unalmasnak vagy gyerekesnek tartott valaki, meg a magasságomat (171) sem szeretik túlságosan sokan, még azok sem, akik alacsonyabbak tőlem.


A hobbijaim nem igazán társas tevékenységek, persze keresgélek új hobbikat, de ott sem ugranak a nyakamba a nők, hogy mennyire örülnek, ha látnak. A munkám sok időráfordítást kíván, viszont csak ezt szeretem csinálni, semmi mást nem csinálnék szívesen. A barátaim még introvertáltabbak, mint én, úgyhogy velük nem nagyon tudok még beszélgetni sem.


Nem hibáztatok én senkit, legfeljebb a biológiát, de ez van. Nem akarok kurvákkal összejárni, nekem inkább egy állandó beszélgetőpartner hiányzik, nem a szex.


Viszont tényleg az a kérdés, hogy ha máshogy nem, akkor mekkora összegért jönne el velem kávézni és mondjuk egy-két órát beszélgetni néha-néha valaki. Nem tudom, lenne-e ennek a kérdésnek "sikere", mert még a kávéjukat sem szeretik a nők, ha fizetem. De hátha.


Amúgy félreértés ne essék, van önbizalmam, csak nem ezen a téren :) Bizonyítottan bármit is hittem magamról, vagy bármennyire is vonzónak tartottam magam, sosem az volt az igazság, amit gondoltam magamról, hanem az, hogy a nagy semmit kaptam a nőktől vissza :) De ezzel nincs baj, elfogadtam én már ezt.



2022. jún. 9. 23:33
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:

Semmi egetrengető hobbija nincsen. Kb filmnézés kategória, és írt olyat, amit én 15 évesen is letagadtam, nemhogy majd 30 évesen elmondjam, hogy animéket nézek. Persze kinőttem, már rég nem nézek ilyeneket.



Kérdező, kíváncsi lennék, hogy milyen a fizikumod. Meg úgy általában a személyiséged. Tudod nem attól fogják a bugyit ledobni, hogy miattuk van 8 millió hobbid, hanem attól, ha azt látják, hogy nem válaszolsz egyből minden üzenetükre, és nem te bombázod levelekkel őket, hanem csinálod a hobbit amit élvezel, és ha végeztél majd írsz. Lehet megkérdezi, hogy mit csináltál? Aztán mondhatod, hogy mondjuk túráztál. Vagy falat másztál vagy boxoltál (ha járnál túrázni, vagy sportolni). Szóval te, mint elég sokan akik ilyen helyzetbe kerülnek, keveritek a szezont a fazonnal. Bizonyos keretek között ez bármi lehetne, amíg élvezed és azért csinálod, nem azért hogy majd ezzel csajozol.


Emellett nem ettől leszek kívánatos vagy vonzó. Higiénikus vagy? Normálisan öltözködsz? Fel tudsz azért emelni egy téglát? Vagy sörhasad van, és soha életedben nem mozogtál? Sorry de informatikával meg videójáték készítéssel nem lehet csajozni. Azzal lehet, ha a programozásból jól keresel, eljársz, utazgatsz, akár egyedül is, külföldre (100 ezer forint alatt is olyan utakat lehet csinálni, és kalandozni, hogy ha a történetet elmeséled mindenhol mindenkinek leesik az álla).

2022. jún. 10. 00:47
 22/54 anonim válasza:
30 leszek par het mulva es nezek animeket nehanapjan. emellett 5 eve parkapcsolatban vagyok. nem ertem ez miert olyan dolog amit le kene tagadni
2022. jún. 10. 00:50
 23/54 anonim válasza:
A filmnezes pont hogy nem magányos hobbi.
2022. jún. 10. 00:53
 24/54 anonim válasza:
22 nézd meg, hogy milyen emberek mennek mondoconra. Szerintem oltári cringe a legtöbb weeb, és nem akarom, hogy ezekkel legyek asszociálva. Ennyi. Vagy menj le egy yugioh versenyre, és ott milyen alakok vannak. Hiába imádtam a játékot, elviselhetetlen társaság volt nagyrészt.
2022. jún. 10. 01:06
 25/54 A kérdező kommentje:

21, naponta sportolok egy órát, nincs sörhasam, de azért egy Dwayne Johnson sem vagyok.

"nem válaszolsz egyből minden üzenetükre, és nem te bombázod levelekkel őket"

Az első néhány héten még ez szokott lenni. Csak ahogy telik az idő és megkedvelem a másikat, azért jólesik vele többet beszélgetni, esetleg több időt tölteni, csak általában hamar én akarok többet és ő kevesebbet...

Utazgatok néha, persze, de azért a két kezemen meg tudom számolni, hány igazán érdekes történetet tudok elmondani. És az első hónapban a legtöbbjét el is puffogtatom annak a kevésnek. Azért a legtöbb utazásnál "nem rabolnak el a földönkívüliek", meg semmi kiemelendő dolog nem történik.


22, a férfiaknál ez nem megszokott, szerintem. A mangákat is általában még a környező országban sem tudom beszerezni, annyira nem kelendő a környéken. Sokkal távolabbról jönnek.


23, a Minden, mindenhol, mindenkort is meg akartam volna valakivel nézni, dehát egyetlen ismerősömet sem érdekelte.

2022. jún. 10. 01:09
 26/54 anonim válasza:

Szia! Aki unalmasnak képzel, nincs kibékülve a magasságoddal, nem tetszel igazán neki az nem baj, hogy eltűnik. Sőt jobb, ha mielőbb eltűnik, mintha sok időt elvesztegettél volna mellette és lelép.

Ha beszélgetni sem tudsz a barátaiddal, akkor nem a barátaid, csak ismerősök. Lehet előnyös lenne 1-2 új barát is.

Kár, hogy csak nőknek szól a kérdés máskülönben jelentkeznék erre a kedvező ajánlatra, mint beszélgetőpartner, ha nem zavar, hogy nálad alacsonyabb vagyok. Szintén introvertált vagyok és érdekesnek tűnsz. Nekem írhatnál. Mondjuk egy nagyon fontos dolog nem derült ki, hogy kb merre élsz.

2022. jún. 10. 01:18
 27/54 anonim válasza:

Kérdező, fordítsuk meg:

Mondj magadról 5 olyan dolgot, ami miatt érdemes egy nőnek elmennie randizni veled. Mi az, ami vonzó benned?

2022. jún. 10. 08:01
 28/54 anonim válasza:
Rengeteg olyan nő van, aki szívesen beszélget veled pénzért. Pszichológusnak hívják őket. A kávé általában nem része a szolgáltatásnak, de némi pluszpénzért talán arra is hajlandók lesznek.
2022. jún. 10. 09:26
 29/54 anonim válasza:

"nézd meg, hogy milyen emberek mennek mondoconra"

oke ez mondjuk jogos. en nem jarok ilyen helyekre. amugy parom (jelenleg 25) vesz ra neha hogy nezzunk meg par animet, o sokkal jobban bene van de o se menne conokra meg ilyen helyekre :D ranezesre nem mondanad meg hogy szereti az animeket

2022. jún. 10. 09:42
 30/54 anonim válasza:

29 hát igen, és érthető, hogy miért titkolja



"nincs sörhasam, nem vagyok dwayne Johnson" ez egy hard copium, hogy akkor meg oltári vékony vagy, és valószínűleg egyáltalán nem látszik, hogy valaha bármit is mozogtál volna. Tudod érdemes lenne elmenni személyi edzőhöz kondiba, ha magadtól nem tudod megedzeni magad. Kigyúrnád magad, már máshogy állnának hozzád.

2022. jún. 10. 11:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!