Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem undorító az utcán ismerkedni?

Nem undorító az utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért kell utcán, buszon, plázában lányokhoz odamenni és kellemetlenkedni. Nem is ismered, kinézet alapján meg nem választunk párt. Ki az aki ilyenre igent mond egyáltalán? Tényleg nem szégyelli magát aki leszólít embereket random?

2022. máj. 8. 16:34
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:

Előbb ismerkedek utcán nappal kulturáltan normális csajokkal, mint az éjszakába hülye p***ákkal!

Egyébként meg az utcán 1% az esélye, hogy olyan kib***ott bunkón küldjenek el. Nem úgy mint a híres nevezetes instagram szutykon, ahol sztárolják magukat a divat majmok, amire a kutya se kíváncsi.

Ha meg épp olyan kedvem van Facen nyomatom, mert ezeken voltak úgymond sikereim és engem marhára nem érdekel ki mit gondol.

Elküldött egy csaj az utcán és? Futok a következőhöz! Elküldött egy csaj FB? Ráírok a következőre! Ennyi az egész.

Régen megsúgom hoztam össze innen is randit, de már csak néha lépek be erre az oldalra max jót röhögni, mert kiégtem innen és nem tudom már komolyan venni :D

Amúgy is mindenkinek meg van a bevált módszere. De most őszintén az 1900-as években meg még régebben, hogy ismerkedtek vajon? Akkor nem volt ciki, sőt nagyon is divat volt ez a fajta ismerkedés és nem ítélték el az embert emiatt, ugyan is nem volt internet és helyben ismerkedtek az emberek :) Mellesleg megsúgom, hogy a csajok 90% azért a mai napig értékeli ezt a fajta ismerkedési módot. Szóval nem bennem van a hiba, mert én legalább személyes tapasztalatból beszélek.

2022. júl. 15. 23:18
 52/53 anonim válasza:
51; teljesen igaza van,inkább az utcán ismerkedjen vagy állomáson akár munkahely minthogy a hulla részegek között,vagy a perverz idióták között a neten. Nekem mondjon bárki bármit a neten nem lehet ismerkedni,vagy messze él,vagy csak szórakozik,nem gondolják komolyan. Legalább a valóságba szemtől szembe van,nem kamus képek alapján kell azonosítgatni hogy vajon most ő úgy néz ki vagy sem,hanem látod élőbe. És többen is gondolhatnák így hogy az utcán vagy a megállóba,sokkal több is lenne a komoly kapcsolatokra az esély. Oké most nem azokra a tipikus felszedős h**lye gyerekekre gondolok,hanem aki tényleg kultúrált módon ismerkedni akar.
2022. júl. 17. 21:52
 53/53 anonim válasza:
Ha összejön belőle valami az jó de ha felcseszek egy ilyen pulykát mint a kérdező az duplán jó. Mindenképp megéri.
2022. aug. 31. 18:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!