Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem undorító az utcán ismerkedni?

Nem undorító az utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért kell utcán, buszon, plázában lányokhoz odamenni és kellemetlenkedni. Nem is ismered, kinézet alapján meg nem választunk párt. Ki az aki ilyenre igent mond egyáltalán? Tényleg nem szégyelli magát aki leszólít embereket random?

2022. máj. 8. 16:34
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:

Eszembe nem jutna így odamenni egy csajhoz.

Eleve a legtöbb el van a telefonjával meg a fülzsír kivezetőjével.

2022. máj. 8. 16:36
 2/53 A kérdező kommentje:

Meg van egy csomó ilyen tanfolyam, videók, könyvek hogy hogyan menj oda, annyira elkeserítő, elképesztő számomra, és akkor kihozza belőle hogy azok sikeresek akik meg merik szólítani a lányokat🤦‍♀️

Rosszul vagyok ettől, meglátnak valakit és hűű rögtön de érdekes, csak mert jól néz ki... Wtf

2022. máj. 8. 16:40
 3/53 A kérdező kommentje:

Ha megvan a szimpátia az tök más, de hogy fűvel fával szószerint összejönnének egyes srácok az már duvra kissé.

De az a vicces hogy az is egyedül rohad meg aki leszólít minden 2. embert, mert ez vicc.

2022. máj. 8. 16:42
 4/53 anonim válasza:
Ha jól nézel ki odamehetsz ha nem akkor mindegy hol ismerkedsz mert esélytelen.
2022. máj. 8. 16:49
 5/53 anonim válasza:
Én max oda szólok valami poénosat ami a helyzethez illik, aztán vagy elkezdünk dumálni vagy nem.
2022. máj. 8. 17:02
 6/53 anonim válasza:
Értelmetlen is.
2022. máj. 8. 17:08
 7/53 anonim válasza:
Pontosan ahogy 5-ös mondja. Semmi gondod nem lenne ezzel, ha a szívtipró magas helyes pasi szólítana le. Csak akkor baj, ha valami alacsony ronda gnóm.
2022. máj. 8. 17:43
 8/53 anonim válasza:
Nem igazán szoktam, max ha véletlenül úgy hozza a helyzet. 29f
2022. máj. 8. 17:46
 9/53 anonim válasza:

Én se mennék oda, mert ma már azt is zaklatásnak veszik néhányan, ha az irányukba néz egy pali. Ezek az idők elmúltak.

Aztán felhallatszik a kiáltás az égbe: hol vannak már a rendes férfiak???!

2022. máj. 8. 17:49
 10/53 anonim válasza:
De, az.
2022. máj. 8. 18:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!