Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem undorító az utcán ismerkedni?

Nem undorító az utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért kell utcán, buszon, plázában lányokhoz odamenni és kellemetlenkedni. Nem is ismered, kinézet alapján meg nem választunk párt. Ki az aki ilyenre igent mond egyáltalán? Tényleg nem szégyelli magát aki leszólít embereket random?

2022. máj. 8. 16:34
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:

40-es:

Én 3x mentem oda vadidegenhez beszélgetni, ebből egyszer annyira sikerült, hogy több éves kapcsolat lett belőle. 3-ból 1 arány.

Szóval nem hiszem, hogy ez annyira ördögtől való lenne...

2022. máj. 11. 23:45
 42/53 anonim válasza:
#40 ha senki nem ismerkedne utcan, mert proli szokás, már kihalt volna az emberiség...
2022. máj. 12. 03:30
 43/53 anonim válasza:

Miért ne lehetne odamenni hozzátok, királykisasszonyok?! Hát, tuti, hogy örülnél néhány pasinak, aki úgy néz ki, ha leszólítana titeket. Ne féltsétek már annyira magatokat, az Isten áldjon meg titeket. Max nemet mondtok.


Én speciel nem csináltam soha, de attól még ne nevezzétek ezt undorítónak, mert nem az.

2022. máj. 13. 09:39
 44/53 anonim válasza:

Na jó, végülis úgy járatjátok le magatokat ahogy akarjátok.

De!

Ne erőszakoskodjatok, ha látjátok hogy a nő feszeng, ne erőltessétek a nagy ismerkedősdit, vagy ha azt látjátok, hogy a kiszemelt nő alapból kerüli veletek a szemkontaktust, esetleg zenét hallgat fülhallgatón, akkor oda se menjetek.

Ha pedig elkerülhetetlenül pofára estek, akkor jusson eszetekbe hogy főleg férfiak támogatják az utcán ismerkedést, a nők nagy része nem, szóval a frusztrációtokat irányítsátok a férfiak felé, ne pedig a nők felé.

Ha ezeket sikerül észben tartani akkor legalább nem cseszitek szét random idegenek napját a kangörcsötök miatt.


De megint: beülni egy bárba, vagy elmenni egy rendezvényre, és OTT leszolitani valakit nem sokkal nehezebb mint keselyűként körözni a városban és lesni az áldozatokra.

2022. máj. 13. 20:13
 45/53 anonim válasza:

44:

Na ez azért durva vélemény megint, férfiakat megalázó...


Azért kíváncsi leszek, meddig fogják a férfiak ezt a nagy feminizmust hagyni. Néha azt érzem, hogy se a nők, se a férfiak nem akarnának együtt lenni egymással, csak kényszerből teszik, mert különben kihalna az emberiség. De mindkét fél kölcsönösen utálja egymást.

2022. máj. 15. 10:03
 46/53 anonim válasza:
Nem is olyan rég, így ismerkedtek inkább az emberek... lehet idegesítő,de legalább ezekről az emberekről,nem mondható el,hogy gyávák. Max,azt mondod párkapcsolatban vagy.
2022. máj. 17. 13:44
 47/53 Dzsoki válasza:
Nem feltétlenül undorító. Én nem csinálom,de néhány nőnek van erre igénye. Illetve,ha megvan a szemkontaktus,meg a testbeszéd és odamegy a férfi a nőhöz,hogy nem te vagy a Stünci a Tél utcából? Azután valamilyen választ kap és ebből akármi is lehet. Ez leszólítás vagy sem?
2022. máj. 18. 00:41
 48/53 anonim válasza:
Lányok, ezt nagyon utálják, ki nem állhatják aki így ismerkedik.
2022. máj. 18. 21:56
 49/53 anonim válasza:

szerintem nem az, elmegy


azért vannak, akik rengeteg nőt megdugnak az utcáról, nem 100-ból 99 van ez ellen :D


egy délután leszólít az ember 20 csajt, és lesz belőle randi jó eséllyel

2022. máj. 22. 18:44
 50/53 anonim válasza:

"Ha jön valaki az életedbe annak úgy kell lennie, ha nem, nem, nem tudod kergetni."


nem, ha nem szólítasz le senkit, akkor sosem fog "jönni"


túl sok hálivudi gyökér filmet néztél... soha a büdös életedbe nem fog jönni, ha nem tesz a csávó érte, egyedül, szüzen fog meghalni, képzeld el, ez a valóság


ha meg kimész az utcára vagy bárhová, elkezdesz nőkkel beszélgetni, akkor fog jönni

és nem fordítva

2022. máj. 22. 18:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!