Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem undorító az utcán ismerkedni?

Nem undorító az utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért kell utcán, buszon, plázában lányokhoz odamenni és kellemetlenkedni. Nem is ismered, kinézet alapján meg nem választunk párt. Ki az aki ilyenre igent mond egyáltalán? Tényleg nem szégyelli magát aki leszólít embereket random?

2022. máj. 8. 16:34
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim válasza:

Azért az ilyen kérdéseket látva tényleg elgondolkodok, miért kötitek pilótavizsgához kb a kapcsolatot.


Tényleg csak porfogónak jó a két diplomám, mert fel nem tudom fogni, mi lenne az, ami a nőknek teljes mértékben megfelelő közeledési forma lenne. Pedig nagyon erősen koncentrálok, mégsem.


De ha az útszéli betonozó munkás ki tudja találni a megoldást, nem tudom, mi lehet rajta annyira nehéz...

2022. máj. 9. 14:57
 22/53 anonim válasza:

Szerinted hol lenne értelme ismerkedni kedves kérdező?

A szórakozóhelyeken ahol két mondatot nem tudnak beszélni az emberek, mert ordít a zene?

Vagy az interneten, ahol a lányok döntő többsége hirtelen eltűnik ha személyes találkozásról van szó? Meg egy hét után korai találkozni? Na ne viccelj már.

Élőben összefut két ember tekintete és a férfinak van bátorsága megszólitani, akkor egyből látják egymást, nem kell heteket várni meg fotókat küldözgetni, amin lehet igazából nem is úgy nez ki mint valójában. Ha a lánynak nem jön be a pasi vagy van valakije max megmondja hogy nem és kész.

Egyáltalán nem undorító, sokkalinkább a hozzád hasonló prűd lányok.

Szerinted ha az emberek nem ismerkednének az utcán sem, mennyi idő alatt halna ki az emberiség?

2022. máj. 9. 17:56
 23/53 A kérdező kommentje:

Látom fennakadtál ezen👋



Nem tudom én is egyedül vagyok hálisten, lehet jobb is . Ha jön valaki az életedbe annak úgy kell lennie, ha nem, nem, nem tudod kergetni.

De ez a kapcsolat téma csak egy kis része az életnek, annyi minden más van amiben sikeres lehetsz.

2022. máj. 9. 20:13
 24/53 anonim válasza:

✅ A kérdező írásaiból következtetve ( EGY LÁNY VAGY )

✅ Fordulj orvoshoz picim !

⛔️ Neked súlyos MENTÁLIS / SZOCIÁLIS betegséged van - kezeltesd !

✅ IGENIS ODA KELL MENNI - és ismerkedni kell !

✅ MERT EZ ÍGY NORMÁLIS !

🚫 Én megmutatnám neked szívesen hogy hogyan is kell ezt csinálni, de te még a FOTELBŐL SEM MERSZ FELÁLLNI !

2022. máj. 9. 20:15
 25/53 anonim válasza:

24:

Azért ilyeneket ne írj a kérdezőnek, mert nem fogja komolyan venni az itteni üzeneteket egy idő után.


31/F

2022. máj. 9. 20:18
 26/53 anonim válasza:

#25.) De ez a lány mentálisan beteg / az aszociális tetején áll :D

⛔️ Mi az hogy a "NETES" ismerkedés OKÉ - a valós ismerkedés UNDORÍTÓ...

☢️ Ez a LÁNY FORDÍTVA ÜL A LOVON ....

2022. máj. 9. 20:25
 27/53 anonim válasza:
Nem.
2022. máj. 10. 18:45
 28/53 anonim válasza:

Látom, elég nagy fogalmi zavarban vagy.

Az ismerkedés helye nem mond el semmit arról, hogy mennyire "válogatós" az ember.

2022. máj. 10. 18:46
 29/53 Old Pinokkio válasza:

Negyven éve megkérdeztem egy csajtól, mennyi az idő. Húsz évet töltöttünk együtt. Két gyerek.

Nem ciki tudatni a másikkal, kulturáltan, hogy ismerkednék vele.

De tudomásul kell venni, ha a válasz nem. Udvariasan elnézést kérni, elköszönni.

Nem csak neten, vagy részegen a diszkóban lehet ismerkedni.

2022. máj. 10. 19:33
 30/53 anonim válasza:
#29.) - És mi lett 20 év után ?
2022. máj. 10. 22:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!