Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem undorító az utcán ismerkedni?

Nem undorító az utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért kell utcán, buszon, plázában lányokhoz odamenni és kellemetlenkedni. Nem is ismered, kinézet alapján meg nem választunk párt. Ki az aki ilyenre igent mond egyáltalán? Tényleg nem szégyelli magát aki leszólít embereket random?

2022. máj. 8. 16:34
1 2 3 4 5 6
 11/53 Barnabas333 válasza:
5 ös leírta....
2022. máj. 8. 20:47
 12/53 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én online kb 10 éven át képtelen voltam bárkivel is összejönni. Majd egyszer buszon leszólítottam valakit, akivel hirtelen több éves kapcsolatom lett.


Na ezt magyarázd meg! :D

2022. máj. 8. 20:50
 13/53 anonim válasza:
Fogalmam sincs, mi bajod van... Mi a baj azzal, ha odajön egy kedves pasi és megkérdezi, hogy megadnád-e a neved a facebookhoz, vagy a számod és randiznátok? Hol másabb az, mint hogy itt írnak vagy hogy társkeresőn egy kép alapján írnak rád? Komolyan, ma már mindenki hisztizik valamiért...
2022. máj. 8. 22:13
 14/53 anonim válasza:
14: nyilván az a baja, hogy ronda pasi keresik meg élőben
2022. máj. 8. 22:14
 15/53 A kérdező kommentje:

A baj ezzel az, hogy kinézet alapján akar valakivel kapcsolatba kerülni, aztán csodálkozik hogy nem működik.

Igen vannak jól kinéző srácok, akik nekem is tetszenek mondjuk a buszon, de én mégis kibírom hogy me rohangáljak utánuk, érdekes 😂

2022. máj. 8. 23:31
 16/53 anonim válasza:

15

Hogy máshogy döntöd el ha nem kinézet alapján hogy kivel akarsz ismerkedni kedves kérdező? Nem ismered, ezért kell ismerkedni, de azzal fogsz aki külsőleg szimpatikus.

2022. máj. 8. 23:46
 17/53 anonim válasza:

Kérdező:

Sajnos a hobbijait nem ismerem annak, akit mondjuk meglátok egy buszon vagy vonaton. De nagyon sok olyan hobbi van, ami mondjuk közös lehet, de sosem futok az adott csajjal össze.

2022. máj. 8. 23:58
 18/53 anonim válasza:

Nem. Miért lenne az? Külső megfog, belső megtart. Egyértelműen kell a külső is, és egyértelműen azzal kezdődik minden. Hogy a kapcsolat működik-e, az majd később derül ki, mikor meg is ismeritek egymást.


Nem értem a hisztid okát, hogy mi a gond azzal, ha valaki odamegy egy számára szimpatikus emberhez ismerkedni.

2022. máj. 9. 08:27
 19/53 A kérdező kommentje:
Hát akkor a csávók se hisztizzenek hogy kutyának se kellenek, talán nem kéne mindenkinél próbálkozni 😂🤦‍♀️
2022. máj. 9. 14:43
 20/53 A kérdező kommentje:
Mert ez hányingerkeltő, hülyét csinál magából.
2022. máj. 9. 14:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!