Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért törölnek Tinderen?

Miért törölnek Tinderen?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha matchelek egy sráccal, beszélgetünk pár napot, és hirtelen töröl? Egyik pillanatról a másikra... úgy, hogy előtte azt hiszem, jól elbeszélgetünk egymással. Ez már párszor előfordult...

Ui: átlagos kinézetű lány vagyok, tudok helyesen írni( egyetemen tanulok). Nem 'segg- mell kivan' képeket rakok ki. Ez lehet a baj? Nem tudom, hol a hiba. Persze vannak jó-rossz tulajdonságaim, mint mindenkinek... de egy pár napos irogatásból még semmi sem derül ki.

Kicsit már el vagyok csüggedve

27/N



2022. máj. 4. 20:25
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Egy felismeréssel gazdagodtam! Te vagy a macskás nő archetípus. Egy generáció csalódottságát hordozod: szereztél két diplomát, eltöltöttél 5-10 évet valami ghánai sikló menhelyen, hogy akkor menőnek gondolt IG-fotókat lehessen posztolni, megtanultál két nyelvet, hogy bárkit útba igazíthass a Király utcában és most itt dühöngsz mert rájöttél, hogy ez senkit nem érdekel és csak az idődet pazaroltad. Sokan vannak így. Kell egy háziállat amivel megöregedhetsz.

És mivel a kérdező is boldogan csaholva csatlakozik ehhez a vidámnak kevéssé nevezhető társasághoz – ezzel meg is válaszolta kérdését, téma megoldva. Veled is az a helyzet kérdező, mint akikkel kapcs. itt barátokra leltél. Sorstársak. Viszont neked még van időd változtatni, kommentpajtiknak már nincs.

2022. máj. 5. 09:29
 22/30 anonim válasza:

#4

„2 nap alatt elérik hogy "függj" tőlük érzelmileg”

Két lehetőség van:

- vagy profi machivellista narcisztikus pszichopaták tömegei jelentek meg Tinderen a párzási időszakukban

- vagy csak egy, aki te vagy

2022. máj. 5. 09:35
 23/30 anonim válasza:

Én ha pattanok tinderen az azért van mert jött egy érdekesebb, szebb nő az előző nőnél és már csak az új érdekel.ennyi az egész nem bonyolult.nyilván nekem is a legjobb kell.

31F

2022. máj. 5. 09:42
 24/30 anonim válasza:
21: Lokit visszautasított egy kétdiplomás lány és még mindig nem heverte ki 🥺😔😔
2022. máj. 5. 13:34
 25/30 anonim válasza:

22


Ha úgy gondolod hogy Google-n kikeresett idegen szavak használatával majd okosabbnak fogsz tűnni, akkor ne erőlködj 😂


A kérdezőn kívül más válaszoló is írta, hogy elég szánalmas vagy. Fogadd el, most nem jött be a kiváló kommunikációs készséged.


A 21-es válaszod pedig szép, de hidd el, a saját ostoba véleményed nélkül is felkel holnap a nap.

2022. máj. 5. 16:42
 26/30 anonim válasza:

Én is így jártam csak a lányokkal!

25/F

2022. máj. 5. 17:06
 27/30 anonim válasza:

nem akartam senkit összezavarni, elnézést. melyik szó ütött rést intellektusod pajzsán, hogy rá kellett guglizni? archeo? vagy mindegyik? a pszichopata tuti nem.

Eltekintek a három helyesirási hiba felemlegetésétől. A nyelv egy élő szövet, folyamatosan alakul, ahogyan használjuk. Persze nem úgy, ahogyan te hasznlod :o)


a macskás nők belefáradtak saját magukba, a magányba. Nagyon ritka, hogy, 2-nel tobb alkalom adodik veluk. ezek a nok karcoljak a 40et, lekestek lényegében minden jóról. Gurulósböröndként körbeposztolni a Földet, szvsz. nem iilyen. Ezért kikanalazni őket a helyzetükből kár.


Ebből a szempontból uugy azonos egylövetű póni kategoria számomra, mint az élet iskolájával birkózó, magukat az IG egyik polcára pozicionáló libák.

Tisztelet a kivételnek mindkét ligából.

2022. máj. 5. 21:41
 28/30 anonim válasza:

Megelőlegezek neked egy érettségit félre ne értsd, de olyan boldognak tűnsz, amikor bemásolod Word-be a posztjaimat, szóval hagytam lehetőséget sikerélménye..


bocs még annyi, hogy idegen szó.. ugyan már, az lenne ilyen, ha ideirnám, hogy lordózisban vergődő vénkisasszony vagy

2022. máj. 5. 21:43
 29/30 anonim válasza:
27/28: Befejeznéd a kisregényes nyafogást? Felfogtuk, jöttél lengetni a faszod, nem érdekel senkit.
2022. máj. 5. 21:49
 30/30 anonim válasza:
Többedik próbálkozásom most ez és az első alkalom amikor nincs egy db matchem se😆 egy kerek hónapja tettem fel. F31 full átlag 😀
2022. máj. 7. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!