Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért törölnek Tinderen?

Miért törölnek Tinderen?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha matchelek egy sráccal, beszélgetünk pár napot, és hirtelen töröl? Egyik pillanatról a másikra... úgy, hogy előtte azt hiszem, jól elbeszélgetünk egymással. Ez már párszor előfordult...

Ui: átlagos kinézetű lány vagyok, tudok helyesen írni( egyetemen tanulok). Nem 'segg- mell kivan' képeket rakok ki. Ez lehet a baj? Nem tudom, hol a hiba. Persze vannak jó-rossz tulajdonságaim, mint mindenkinek... de egy pár napos irogatásból még semmi sem derül ki.

Kicsit már el vagyok csüggedve

27/N



2022. máj. 4. 20:25
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Loki:

Tudok - nem tudok

Helyesen - nem hejesen

chatelni - nem chat-elni

írni - nem irni

ugyanaz - nem ugyan az

tapasztalatom - nem tapasztalato

Mondatot nagybetűvel kezdünk, éssel, hoggyal és háttal nem.

2022. máj. 4. 23:34
 12/30 anonim válasza:
Bocs már, de a Tinder az nem véletlenül szexpartnerkereső? Ha valaki a Gubacsira kimegy, ott sem beszélgetni szeretne. Miért egy szexpartnerkeresőn akarsz társat keresni?
2022. máj. 4. 23:59
 13/30 anonim válasza:
És nem fitoktatni hanem fitogtatni.
2022. máj. 5. 00:06
 14/30 A kérdező kommentje:

12-es akkor tudsz jobb oldalt? Mert nincs nagyon nagy választék...

A környezetemben meg nincs olyan srác, aki bejönne.

2022. máj. 5. 00:46
 15/30 A kérdező kommentje:

Loki szerintem te ne égesd itt magad a kérdésem alatt... a többieknek igaza van...

Mondjuk legalább a neved jó, kedvenc MCU katakterem 😅

2022. máj. 5. 00:49
 16/30 anonim válasza:

Ha mindig ez történik, akkor veled lehet a gond. Vagy túl hamar túl sok érdeklődést mutatsz, ami elijeszt másokat vagy nem jössz be nekik annyira, hogy valóban érdekeld őket (lehet, hogy csak azért match-eltek, mert mindenkit jobbra húznak kínjukban, mert más lehetőségük nincsen).


"A környezetemben meg nincs olyan srác, aki bejönne." - Akkor keress valami új hobbit, ahol ismerkedni is lehet, mert személyesen sokkal könnyebb, mint Tinderen (ha nem nézel ki elég jól, ha igen, akkor kb. csak választanod kéne 1-et a jelentkezők közül).

2022. máj. 5. 07:11
 17/30 anonim válasza:
#12 rosszul tudod, hivatalosan társkeredő, más kérdés hogy az emberek 90%-a nem annak használja.
2022. máj. 5. 07:14
 18/30 anonim válasza:
Tinder a menő emberek appja, akik többnyire sikeresek és jól néznek ki. Ha nem tartozol közéjük akkor meg Badooo és társai.
2022. máj. 5. 07:37
 19/30 A kérdező kommentje:
16-os nem mindig történik ez. De pl volt 2-4 olyan, hogy tényleg tetszettek,és tényleg komolyan gondoltam volna velük. Aztán csak úgy töröltek. És nyugi mem hoztam fel semmi, "gyereket akarok" témát😂, amitől meghátrálhattak volna...
2022. máj. 5. 09:10
 20/30 anonim válasza:

Most mit kell ezen agyalnod?


Ne feledd a szabályt.Ezek mind egyelőre csak betűhalmazok voltak.Ha élőben dobnak na azon már rúgózhatsz.

2022. máj. 5. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!