Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért van ennyi...

Tinderen miért van ennyi lánynak orr piercing-je?

Figyelt kérdés

Esküszöm én még az életemben nem láttam ennyi orrpirszinget :DD

Igen taszító, malacok fülére szoktak ilyen karikákat tenni.

Valaki mondja már meg ebben mi a jó? Valakinek ez tetszik?


2022. ápr. 18. 00:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nekem sem tetszik, de legalább könnyű skippelni őket.
2022. ápr. 18. 00:40
 2/18 anonim válasza:

[link]


Szerintem egy ilyen még elfogadható.

2022. ápr. 18. 00:49
 3/18 anonim válasza:
Régen a dajerolt hajú férfi volt a divat meg a női bongyor haj ma az szerintem az nézett ki hülyén más szerint ez (bár én nekem félig jön be oldal igen sőt az nagyon közepén nem)
2022. ápr. 18. 01:08
 4/18 anonim válasza:

Stílus és ízlés miatt leszólni valakit (plán olyat akivel semmit nem akarsz) nagy IQ szintre vall.

Nem tetszik, tovább lapozol.

2022. ápr. 18. 07:14
 5/18 anonim válasza:

Ebben pont semmi stílus nincs, ez most a divat.

Kb olyan mint a tetovált karú nők, azt hiszik hogy nekik is be kell állniuk a sorba.

Mindenki ugyanúgy akár kinézni, és azt hiszik hogy ők egyediek😆

2022. ápr. 18. 07:37
 6/18 anonim válasza:
Azt hiszik ez alter, közben meg csak mennek a trend után
2022. ápr. 18. 09:48
 7/18 anonim válasza:
Azt hittem, hogy a piercing már kiment a divatból, és most a tetkó van soron, de úgy látszik, tévedtem. Mindenesetre úgy tűnik, egyre kevesebb gondolkodni képes ember van, és egyre több a birka, aki ész nélkül megy a tömeg után, nehogy már neki ne legyen orrkarikája vagy a karján/combján valami firkálmány. Közben persze azt hiszik, hogy ezzel kifejezhetik saját magukat, és hogy marhára egyediek. De ha 10 emberből 8 össze van firkálva, akkor szerintem inkább az a maradék 2 egyedi, akin nincs tetkó, mint a másik 8, aki ugyanúgy össze van firkálva, mint a többség.
2022. ápr. 18. 10:17
 8/18 A kérdező kommentje:
1. nem nézek le senkit, 2. az oldalt lévő gyűrű, és a gyöngy lehet szép, van akin szép. 3. Ez csak egy érdekes epidemilológia felmérés, miért sűrűbb az előfordulás tinderen? Utcán , boltba, bulikon, színház, mozi, pláza tényleg alig látni, tinderen minden 3.-4., miért? Mi lehet a kapcsolat? Érdekes számomra. Valahogy kompenzálni szeretnének vele, de mint látszik ez sem elég ? Miért is lenne, valamire való férfi társam lesarja ezeket a külsőségeket..
2022. ápr. 18. 11:12
 9/18 anonim válasza:
Nekem nincs semmi problémám az orr piercingel. Nekem is van egy septumom (az ami középen van) én nem mindig hordom, mert nem mindig van hozzá kedvem, vagy éppen úgy érzem hogy oda éppenséggel nem illik. Én az orr piercingemre úgy tekintek mint a fülbevalóimra, amikor szeretném akkor hordom amikor nem akkor nem. És nem a divat, vagy trend miatt van hanem azért mert nekem tetszik.
2022. ápr. 18. 12:53
 10/18 A kérdező kommentje:
Még mielőtt bárkit megsértenék, nem az volt a célom, és tényleg valakinek jól áll, tetszik is. Csak annyira irreálisan sok, persze én lehetek maradi és boomer elismerem. Valakinek már a fülbevaló is lehet sok.
2022. ápr. 18. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!