Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért van ennyi...

Tinderen miért van ennyi lánynak orr piercing-je?

Figyelt kérdés

Esküszöm én még az életemben nem láttam ennyi orrpirszinget :DD

Igen taszító, malacok fülére szoktak ilyen karikákat tenni.

Valaki mondja már meg ebben mi a jó? Valakinek ez tetszik?


2022. ápr. 18. 00:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
A fülbevalókat is lehet igényesen választott összeillő ékszerekkel vagy igénytelen és inkább groteszk is lehet. Az én füleim is ki vannak itt ott lyuggatva de én úgy gondolom hogy igényesen válogat meg az ékszereimet. És ebben tényleg igazad van hogy egyre többen hordanak orr piercinget és sokan csak a trend miatt, de vannak akik csak ál piercinget hordanak.
2022. ápr. 18. 14:18
 12/18 anonim válasza:
Nekem például nagyon bejönnek az orrpiercinges csajok. 😊 Vagányságot, magabiztosságot, és bevállalósságot sugal. Örülnék ha ilyen párom lenne. 😄 24/f
2022. ápr. 18. 18:09
 13/18 anonim válasza:
Most belegondoltam, hogy utazik egy orrkarikás lány a tömött buszon, és egy idős néni belecsimpaszkodik az orrkarikába, mert azt hiszi, hogy az a kapaszkodó.
2022. ápr. 18. 18:14
 14/18 A kérdező kommentje:
12: egyik tulajdonságát sem az orpircing adja, és bármelyik nő lövethet magának..
2022. ápr. 18. 18:23
 15/18 anonim válasza:

Nekem meg a szakáll és/vagy kopasz haj nem tetszik. Valaki mondja meg az összes szakállás és/vagy kopasz férfinak, hogy szerintem hülyén néznek ki, és azonnal változtassanak rajta, hogy az én igényeimnek megfeleljenek. Köszi!😊


U.i: nem, az nem opció, hogy továbblapozzam őket.

2022. ápr. 19. 09:15
 16/18 anonim válasza:
Általánosan elmondható, hogy az interneten, mivel egy szabad és hatalmas információs csatornáról beszélünk, sokkal nagyobb valószínűleggel akadsz piercinges, tetkós, de akár még szemgolyó és hegtetovált egyénekre is, mintha csak betoppannál a munkahelyedre vagy a sarki lidl-be vásárolni.
2022. ápr. 19. 14:52
 17/18 anonim válasza:
Valószínűséggel, bocsi.
2022. ápr. 19. 14:54
 18/18 anonim válasza:
Én imádom őket! F
2022. ápr. 21. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!