Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért törölnek Tinderen?

Miért törölnek Tinderen?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha matchelek egy sráccal, beszélgetünk pár napot, és hirtelen töröl? Egyik pillanatról a másikra... úgy, hogy előtte azt hiszem, jól elbeszélgetünk egymással. Ez már párszor előfordult...

Ui: átlagos kinézetű lány vagyok, tudok helyesen írni( egyetemen tanulok). Nem 'segg- mell kivan' képeket rakok ki. Ez lehet a baj? Nem tudom, hol a hiba. Persze vannak jó-rossz tulajdonságaim, mint mindenkinek... de egy pár napos irogatásból még semmi sem derül ki.

Kicsit már el vagyok csüggedve

27/N



2022. máj. 4. 20:25
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
A tinder egy vacak. Lányként pedig kéne működnie azért. Ha gondolod beszélgetek veled és elmondom hol a hiba. Már ha veled van a hiba. Küldök magamról előre képet vagy bármi ha szeretnéd. Most tényleg csak segítenék, hogy kiderüljön miért lehet. A te hibád vagy a srácok hülyék. 😁🐶
2022. máj. 4. 20:37
 2/30 anonim válasza:
Nem biztos, hogy törölnek, lehet a saját profiljukat törlik, nem? Velem is volt már hasonló, de kb 10 ből egy esetben fordult elő, hogy annyit láttam, hogy hirtelen eltűnt akivel beszéltem
2022. máj. 4. 21:00
 3/30 anonim válasza:

nem gyakori az ilyen probléma.

Vedd ki a kényesebb részeket, ha vannak és küldd el privátba egy beszélgetésrészletedet és megszakértem

2022. máj. 4. 21:31
 4/30 anonim válasza:

Szerintem a Tindert ott cseszik el az emberek, hogy beszélgetnek... De ezt most komolyan mondom.


Rengeteg fake profil van a férfiak körében leginkább, akik rohadt jól kommunikálnak, de nem néznek ki jól, kamu képekkel operálnak és konkrétan 2 nap alatt elérik hogy "függj" tőlük érzelmileg. Ők nem akarnak találkozni, csak a beszédet erőltetik és mindig van valami ok amiért éppen nem tudtok találkozni.


Találsz valakit, pár sort beszéltek (ennyi bőven elég annak leszűrésére hogy mit akar), aztán akár te nőként is, ajánld fel a találkozást. Ha komolyan érdekled, belemegy, ha pedig nem megy bele akkor kár vele vesződni, később sem fog, vagy kamuprofil vagy szimplán nálad jobbra vár. Viszont akkor veszel egy nagy levegőt és dobod. Így csak feleslegesen kínzod magad, hogy most miért tűnt el, mit rontottál el, stb. Holott lehet semmit, csak egy nagy kamu volt az egész ember. Ha matchelsz az már alapból azt jelenti hogy a külső oké mindkettőtök számára. Pár sor, látod a helyesírást, stílust, aztán tali. Totál feleslegesnek érzem ezt a napokon át beszélünk dolgot. Ilyen ez a húspiac.

2022. máj. 4. 21:47
 5/30 anonim válasza:
Valószínűleg ők nem beszélgetni akarnak... Sajnos ilyen ez. :( Nagyon nehéz olyannal megismerkedni, akit tényleg mint ember érdekelsz.
2022. máj. 4. 21:56
 6/30 anonim válasza:

#4, #5

Rohadtul nem értek egyet. Rohadt jól kommunikálok és rohadt jól nézek ki. És tutok hejesen irni. De nem társalkodó nőt keresek. Abban egyetértünk, hogy felesleges napokig chat-elni, de van, hogy csak este tudok irni, igy elhúzódik. Nekem férfiként ugyan az a tapasztalato, mint nektek nőként: nyuszik vagytok és csak csacsognátok.

2022. máj. 4. 22:05
 7/30 anonim válasza:

6


Állításod szerint jól kommunikálsz, ennek ellenére a szövegértési képességed kritikán aluli. Tehát rohadtul nem értesz egyet a 4-es válaszolóval, aki azt írta, hogy ne erőltessétek a beszélgetést hanem inkább találkozzatok, majd azt írod, hogy felesleges napokig chatelni (ezt írta a 4-es is), nyuszik a nők és csak csacsognának (ezt írta a 4-es, hogy felesleges napokig dumálni).


Tehát a rohadt jó kommunikációs képességeddel várom válaszod, hogy a 4-es válaszolóval nem értesz egyet, vagy esetleg saját magaddal, vagy egyikkel sem, esetleg most szembesülsz azzal, hogy a rohadtul nem tudsz jól kommunikálni, csak elhiszed magadról hogy jó vagy valamiben, amiben nem vagy jó?

2022. máj. 4. 22:13
 8/30 anonim válasza:

#6

azért nem randizik veled senki, mert dühös vagy. Rádég az idő? Szemvillanás alatt kiokádsz magadból egy indokolatlan "a szövegértési képességed kritikán aluli"-t. Lejön, hogy még van dolgozni valód magaddal a következő kapcsolatodig.

Egy ilyen kirohanás pont elég, hogy udvariasan búcsúzzanak. Remélem legalább elbúcsúznak. Mondanak valamit.. Hogy bocs megy a vonatuk vagy hirtelen el kell utazniuk, kifutott a kávé, megbotlott a kiscsikó..

2022. máj. 4. 22:39
 9/30 anonim válasza:
8: "indokolatlan" teljesen jogos megfigyelés volt 7-es részéről. Ne játszd a nagyokost ennyi ésszel pls
2022. máj. 4. 22:42
 10/30 anonim válasza:
Lányok egymás közt - of course.. de most a fiúkkal zöldágravergődős képességet kellene a téma miatt jó alaposan megfitoktatni. Én semmi perc alatt dühbeguritalak örömmel, de lehet, hogy már csa holnap.
2022. máj. 4. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!