Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnél egy többgyerekes,...

Összejönnél egy többgyerekes, elvált nővel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 40 körüli nővel, nagyon tetszik, jól kijövünk, viszont van már két gyereke valaki mástól és emiatt (is) elég kevés a szabadideje. Még csak nem is ez lenne a fő baj, de úgy tűnik, hogy őt már annyira nem hozza lázba a gyerekvállalás, már "túl van rajta" (az együttélésről is kiábrándultan fogalmazott), nekem meg pont most lenne aktuális (én is 40-hez közelítek már), még nincs gyerekem. Nem akarok ráerőltetni senkire semmit, viszont előbb-utóbb azért tényleg én is akarnék kölyköket. Nem lesz ebből konfliktus? Érdemes belemenni? Vagy még változhat?
2022. ápr. 18. 09:26
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
#29: Igen, írtam pár előző választ. Kiírtál egy kérdést, én elmondtam, kívülállóként hogyan látom a helyzetet, szerintem hogyan lenne a leginkább logikus, ha én lennék férfiként egy ilyen helyzetben. De úgy látom, te előre eldöntötted magadban, hogy mit és hogyan, viszont így okafogyott volt kiírnod a kérdést, ha bármilyen észszerű gondolkodásra biztató választ úgyis lepattintasz magadról. Én elmondtam, amit erről a helyzetről gondolok, te meg hajtod a magadét, és el sem gondolkodsz azon, hogy milyen esélyei vannak annak, hogy számodra jól végződjön a dolog. Ez innentől kezdve tényleg a te dolgod, neked kell eldöntened, hogy milyen rizikót vállalsz.
2022. ápr. 19. 18:36
 32/39 A kérdező kommentje:

#30: jaja, mingyá' kinyílik a bicska!! :))))


Amúgy szeretem, igen, beleszerettem. Pedig ésszel belátom, hogy igazad van. De a Kis Hercegben is megmondták, hogy biza jól csak a szívével lát az ember!

2022. ápr. 19. 19:03
 33/39 anonim válasza:
#32: Megértem, csak az élet nem mese. A realitásokat nem mindig tudja felülírni a szív. És hogy rosszmájú legyek, engem szopatott már meg olyan nő, akiről a szívem úgy érezte, hogy kedves, csendes, jólelkű teremtés. Nyilván tudom, hogy a kibicnek semmi sem drága, és hogy sokkal másabb annak, aki a dolgok sűrűjében van, csak annyit akartam mondani, hogy kettőtök közül neked van több veszítenivalód, és kérdés, hogy tudod-e majd érvényesíteni az érdekeidet, illetve hogy a kettőtök jövőképét, érdekeit stb. mennyire lehet összhangba hozni. Én nem feltétlenül várnék 1-1,5 évet, szerintem azért egy 40-hez közeledő nőnek nagyjából már tisztában kell lennie azzal, hogy akar-e újabb gyereket (nem csak tőled, hanem úgy általánosságban), az orvosai mit tanácsoltak neki (anyum kb. 40 évvel ezelőtt 32 volt, amikor engem szült, és már akkor megmondta neki a doki, hogy vagy 1-2 éven belül szül még, vagy utána már ne szüljön). Jó, nyilván érthető a "barátnőd" aggálya is, hiszen valószínűleg ő sem akar három gyerekkel esetleg egyedül maradni, viszont neked is meg kell gondolnod, hogy ha ő esetleg 2 év múlva sem akar gyereket, vagy nem lehet neki több, akkor veled is mi lesz.
2022. ápr. 19. 19:17
 34/39 anonim válasza:

Mint minden kapcsolatból, ebből is lehet bármi.

Korábban már írtam, hogy én is jöttem össze kétgyerekes nővel. Az a helyzet, hogy még elválva sem volt. Volt egy gyerekes elvált barátnőm is. Ilyenkor engem nem érdekelt, hogy mi lesz. Mindegyiknek vége lett, de lehetett volna máshogy is.

A kérdésedben leírtad a választ is. Lehet konfliktus, lehet, hogy érdemes belemenni, lehet, hogy nem, lehet, hogy a te véleményed változik, lehet, hogy az övé. Ezt csak utólag fogod megtudni.

2022. ápr. 19. 20:19
 35/39 anonim válasza:
Nem.
2022. ápr. 20. 09:05
 36/39 A kérdező kommentje:
Szóljon már hozzá valaki más is
2022. ápr. 20. 12:39
 37/39 anonim válasza:
Írd le mit szeretnél hallani, én leírom neked! Akár többször is, ha akarod.
2022. ápr. 20. 22:37
 38/39 A kérdező kommentje:
Az a baj, nem tudom ki ír, mert mindenkinél anonim van feltüntetve, akinek nincs választott beceneve.
2022. ápr. 21. 13:49
 39/39 anonim válasza:
Én a 3, 11, 30, 34-est írtam.
2022. ápr. 21. 20:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!