Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnél egy többgyerekes,...

Összejönnél egy többgyerekes, elvált nővel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 40 körüli nővel, nagyon tetszik, jól kijövünk, viszont van már két gyereke valaki mástól és emiatt (is) elég kevés a szabadideje. Még csak nem is ez lenne a fő baj, de úgy tűnik, hogy őt már annyira nem hozza lázba a gyerekvállalás, már "túl van rajta" (az együttélésről is kiábrándultan fogalmazott), nekem meg pont most lenne aktuális (én is 40-hez közelítek már), még nincs gyerekem. Nem akarok ráerőltetni senkire semmit, viszont előbb-utóbb azért tényleg én is akarnék kölyköket. Nem lesz ebből konfliktus? Érdemes belemenni? Vagy még változhat?
2022. ápr. 18. 09:26
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nem várja el, hogy én neveljem a gyerekeit, van apjuk, akivel találkoznak minden héten. Amúgy azt mondta, hogy nem zárkózik el a gyerekvállalástól, tehát nem mond rá "hard no-t", de még korainak érzi erről beszélni, mert szerinte ez 1-1,5 év után lehet egyáltalán esedékes. Kb 3 hónapja ismerjük egymást,és elég nagy a szerelem.
2022. ápr. 19. 15:46
 22/39 anonim válasza:
Jó, de attól még ott vannak és ha lesz gyereked nem kap meg mindent, mert van még mellé 2 másik gyerek. Lehet nem kell nevelned, de attól pénzbe lesznek
2022. ápr. 19. 15:53
 23/39 anonim válasza:
Kérdező,érthető hogy gondolkodik a gyerekvállaláson,de erre sajnos lassan negyvenesként nemigazán van ideje.
2022. ápr. 19. 16:00
 24/39 A kérdező kommentje:
Jaja, de ezek már azért nagyobbacska gyerekek, 13-15 évesek. Amíg nekünk lenne gyerekünk, még nagyobbak lesznek. Talán akkora gyerekeknek már nem kell annyi figyelem, és több marad majd az újakra.
2022. ápr. 19. 16:58
 25/39 anonim válasza:
#21: 1-1,5 év? És mi van, ha utána vége? Vagy ha nincs is vége, de mondjuk 1,5 év múlva kezdtek el erről egyáltalán beszélni, aztán nekiálltok a gyerekcsinálásnak, ami valamikorra talán összejön, és még a fogantatás után is 9 hónap, mire megszületik a gyerek, szóval ez olyan 2-2,5 év, jó esetben is. Vagy mi van, ha 1-1,5 év múlva mégis azt mondja a hölgy, hogy mégsem akar gyereket, vagy mondjuk az orvosok nem tanácsolják neki? Szóval ez a legkényelmesebb álláspont a számára, neki nincs vesztenivalója, neked van.
2022. ápr. 19. 18:00
 26/39 A kérdező kommentje:
Hát ja. De ha belegondolsz, egy 32 éves, gyermektelen nővel se életbiztosítás, hogy gyereketek lesz 1-1,5 év után, viszont tényleg nem szokás 1 év eltölött idő előtt gyerekvállalásról beszélni... Vagy te sok olyan párt ismersz, akik 1 hónapos ismeretség után egyből belevágtak a gyerekcsinálásba?
2022. ápr. 19. 18:12
 27/39 A kérdező kommentje:

"De ha belegondolsz, egy 32 éves, gyermektelen nővel se életbiztosítás, hogy gyereketek lesz 1-1,5 év után"


kiegészítés: *vagy hogy egyáltalán együtt maradtok...



"és még a fogantatás után is 9 hónap, mire megszületik a gyerek, szóval ez olyan 2-2,5 év, jó esetben is."


Aha jó, akkor dobom és felszedek egy 28 éves fruskát és azon nyomban megtermékenyítem, hogy már 9 hónap múlva biztosan legyen gyerekem!!!


:))))))

2022. ápr. 19. 18:15
 28/39 anonim válasza:
#27: Nem erről beszéltem, de mindegy is, a te életed, jogod van úgy elbszni, ahogyan akarod. Nyilván semmi sem életbiztosítás, de egy 40 körüli, kétgyerekes anyuka esetében sokkal bonyolultabb lehet a helyzet, mint egy fiatalabb nőnél. Neked kell eldöntened, hogy hogyan tovább, felőlem 5 vagy 10 évet is várhatsz, csak abba kell belegondolnod, hogy ha évekig elhúzódik ez az egész, és mondjuk nem úgy jön ki a lépés, ahogyan te szeretnéd, akkor ki veszíthet többet: ő vagy te?
2022. ápr. 19. 18:24
 29/39 A kérdező kommentje:
Én most ugyanavval az emberrel beszélek egy ideje? Anonim, ez egy ember?
2022. ápr. 19. 18:26
 30/39 anonim válasza:

Kezd átfordulni kötekedésbe a dolog.

Pedig feltettél egy kérdést, ne azt várd, hogy mindenki rábeszél arra, hogy maradj a 2 gyerekes nővel.

Nem 28 éves "fruskát kell felszedni", de nyilván egy fiatalabb, gyermektelen nővel több esély van a közös gyerekre. Ha a mostani barátnődet szereted, akkor meg ne statisztikai adatok alapján akarj dönteni.

2022. ápr. 19. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!