Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnél egy többgyerekes,...

Összejönnél egy többgyerekes, elvált nővel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 40 körüli nővel, nagyon tetszik, jól kijövünk, viszont van már két gyereke valaki mástól és emiatt (is) elég kevés a szabadideje. Még csak nem is ez lenne a fő baj, de úgy tűnik, hogy őt már annyira nem hozza lázba a gyerekvállalás, már "túl van rajta" (az együttélésről is kiábrándultan fogalmazott), nekem meg pont most lenne aktuális (én is 40-hez közelítek már), még nincs gyerekem. Nem akarok ráerőltetni senkire semmit, viszont előbb-utóbb azért tényleg én is akarnék kölyköket. Nem lesz ebből konfliktus? Érdemes belemenni? Vagy még változhat?
2022. ápr. 18. 09:26
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Ha te is akarsz "kölyköket" akkor nem.
2022. ápr. 18. 09:35
 2/39 anonim válasza:
Hát ha őt nem hozza lázba a téma, akkor kár az időt fecserelni rá. Az csak megy, és hopp hopp el is rohan.
2022. ápr. 18. 09:36
 3/39 anonim válasza:
Én jöttem is össze ilyennel. A 2 gyerek nem akadály, de ha te akarsz, ő nem, te együtt akarsz élni, ő nem, akkor nem kell erőltetni.
2022. ápr. 18. 09:41
 4/39 anonim válasza:

Ha már te is 40 vagy, akkor azért neked sincs hú de sok időd... Tisztazzatok le. Nem 20 évesek vagytok, világosan kell érteni mit akar a másik.


Ha nem akar, akkor ez nem igazán fog változni. Közben te is 40,42 leszel. És kezded elölről a keresést... Nem jön egy két évig esetleg... Akkor már 44...en nem huznam az időt, mert az kevés van neked is.

2022. ápr. 18. 09:42
 5/39 anonim válasza:

Ha belemesz, és később szakítás lesz a vége emiatt, akkor majd megkapod hogy jól kihasználtad őt szexuálisan.


Úgy érzem te se vagy szerelmes csak tetszik neked. És ez kölcsönös.

2022. ápr. 18. 09:48
 6/39 anonim válasza:
Szerintem inkább keress mást, mert nem igazán egyeznek a jövőbeli terveitek. Ha nem akar több gyereket, és az együttélést sem nagyon preferálja, akkor ez az idő múlásával valószínűleg nem számodra kedvező irányba fog elmozdulni. Csak pazarlod az idődet és az energiádat, ennek így szerintem nem sok értelme van. Te sem fiatalodsz, és igazuk van az előttem szólóknak, lehet, hogy ebben a se veled, se nélküled típusú dologban ellébecoltok pár évet, de utána te is kifutsz az időből, és negyven-akárhány évesen kezdheted elölről az ismerkedést. Az édeskevés egy jó kapcsolathoz, hogy tetszetek egymásnak, meg hogy jól kijöttök...
2022. ápr. 18. 10:11
 7/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő hozzászólásokat! Na jó, tetszésről kicsit többről van szó, szeretem, szerelmes vagyok belé, de tulajdonképpen nem ismerjük még annyira régóta egymást, csak pár hónapja. Lehet fura, hogy ez a kérdés egyáltalán ilyen hamar felmerült, hogy gyerek stb. Ugyanakkor tényleg nincs már annyira sok időm nekem se, hogy évekig kísérletezgessek valakivel, aztán kiderüljön, hogy hát bocs, tényleg nem akarok tőled gyereket stb. Sztem még 1-2 hónapot várok, addig megismerük egymást jobban és akkor "kérdőre vonom". Tényleg nem egyszerű, mert azért az is fura, ha valaki egy friss kapcsolat legelején már azzal jön, hogy gyerekek, együttélés, nem? Ugyanakkor tényleg az idő... Szóval mégis lehet érdemes minél előbb tisztázni, mert gyorsan telnek a hónapok, évek, és már én se vagyok mai gyerek.
2022. ápr. 18. 10:47
 8/39 anonim válasza:
Az 1-2 hónappal jól csinálod. Ő nincs "lemaradva", de te eltaktikázhatod az időt.
2022. ápr. 18. 10:50
 9/39 anonim válasza:

Igen jól mondod. Mielőbb tisztázni kell. Meg azt se ártana tudni, hogy ő is ugyanúgy érez e irántad, mint te őiranta.


Mert ha nagy a szerelem, akkor a nő meg 44 évesen is vállalna gyereket, ha a párjának nincs és szeretne.

2022. ápr. 18. 11:14
 10/39 anonim válasza:

Bocsi nem azt akartam írni előbb, hogy vállalna gyereket, hanem hogy megpróbálna, vagy benne lenne.. Az más kérdés hogy össze is jön e.


Mindenesetre a legjobbakat kívánom nektek.

2022. ápr. 18. 11:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!