Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnél egy többgyerekes,...

Összejönnél egy többgyerekes, elvált nővel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 40 körüli nővel, nagyon tetszik, jól kijövünk, viszont van már két gyereke valaki mástól és emiatt (is) elég kevés a szabadideje. Még csak nem is ez lenne a fő baj, de úgy tűnik, hogy őt már annyira nem hozza lázba a gyerekvállalás, már "túl van rajta" (az együttélésről is kiábrándultan fogalmazott), nekem meg pont most lenne aktuális (én is 40-hez közelítek már), még nincs gyerekem. Nem akarok ráerőltetni senkire semmit, viszont előbb-utóbb azért tényleg én is akarnék kölyköket. Nem lesz ebből konfliktus? Érdemes belemenni? Vagy még változhat?
2022. ápr. 18. 09:26
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Az is egy dolog, hogy úgy általánosságban mik a tervei, meg hogy konkrétan veled hogy alakul majd. Szóval lehet, hogy nem tervez gyereket, de tőled akarna majd. Az érzelmek és ösztönök nem mindig hallgatnak az észérvekre.
2022. ápr. 18. 11:20
 12/39 anonim válasza:
#7: Szerintem az 1-2 hónap az a maximum, de ha már ismeritek egymást egy ideje, akkor célszerű mihamarabb tisztázni, hogy hogyan tovább. A nő nyilván jól elvan, hiszen ott vagy neki te, eltöltitek az időt, együtt élni nem akar, gyereket nem akar, végül is az ő vágyai teljesülnek, csak éppen a tieid nem. Kérdés, hogy kinek az életét akarod élni, kinek az érdekeit akarod érvényesíteni: az övét vagy a tiédet? Ő kb. mindent megkap tőled, de te megkapod-e (egyáltalán: megkaphatod-e) tőle azt, amit szeretnél? Gondolok itt a gyerekre, együttélésre. Ez így csak neki kényelmes, és csak az ő érdekei érvényesülnek. Fölötted viszont elmegy az idő, és lehet, hogy később sem változna semmi, aztán ott állnál x idő múlva egy szakítás után a semmi közepén, és mindent kezdhetnél elölről. Szerintem minél előbb tisztázd vele a helyzetet, és ha úgy látod, hogy a te érdekeid érvényesítésére nincs esély, akkor lépj tovább.
2022. ápr. 18. 11:24
 13/39 A kérdező kommentje:
1-es, mi a baj a "kölykök" kifejezéssel?
2022. ápr. 18. 13:34
 14/39 anonim válasza:
maximum néha megbasznám, de semmi komolyat nem tudnék elképzelni
2022. ápr. 18. 15:22
 15/39 anonim válasza:
Kefélni kefélném de ennyi. nekem nem kellenne más gyereke. Egyébként az sem biztos hogy hajlandó neked még szülni. ha egyet szül ennyi idősen neked akkor már örülhetsz. Kettőt már szült és már öreg is a szüléshez szóval ez nálam felejtős.
2022. ápr. 18. 16:58
 16/39 A kérdező kommentje:
Köszönjük az Ön hozzászolását is, Lord Byron.
2022. ápr. 18. 17:38
 17/39 anonim válasza:
Ezt nekem mondod? Pedig ez az igazság, nem valószínű hogy szül neked, az sem biztos hogy tud még vagy egyáltalán hajlandó. Lehet nem is akar. Meg negyven évesen már veszélyesebb is.
2022. ápr. 18. 18:15
 18/39 anonim válasza:
40 évesen,1 gyerekkel, én se akartam több gyereket vállalni,se együttélni senkivel. Aztán jött a jelenlegi párom,gyerek nélkül. Meginogtam... Viszont mérlegeltem. Ahhoz nem éreztem elég stabilnak a kapcsolatot hogy bevállaljak egy rizikós terhességet. És igazam volt. Nektek is rövid időtök van arra hogy döntsetek,az anyuka pedig a meglévő két gyereke stabil felnevelését tartja szemelőtt,ami érthető.
2022. ápr. 18. 18:34
 19/39 A kérdező kommentje:
Na ja, igazad lehet. Ez a kőmerev realitás... Felesleges illúziókba ringatnom magam
2022. ápr. 18. 18:36
 20/39 anonim válasza:

Én semmiképp sem jönnék vele össze. Nekem az nem jó, ha már más gyerekét kéne nevelnem, mert lehetnek akármilyenek, az mégsem a saját gyerekem. Én meg a saját gyerekemnek szeretnék kedvezni, de ha többen vannak ez nem éppen megoldható.

Szóval nem bántásból írtam, mert ha neked ez belefér, akkor ez nem probléma, csak nálam ez nem éppen az a körülmény, amit bevállalnék.

2022. ápr. 18. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!