Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Női szemmel nézve előnyt...

Női szemmel nézve előnyt jelent, vagy sokkal inkább elrettentő tud lenni az, ha egy társkereső oldalon valaki azt is leírja magáról, hogy hallókészüléket is hord?

Figyelt kérdés
Gondoltam, így jobban ki tudom szűrni azokat az embereket, akiket ez egyáltalán nem zavar, de az is lehet, hogy ezzel az esélyeimet is erősen leredukálom. Úgy voltam vele, hogy talán jobb már a legelején mindent őszintén leírni, így a másik felet nem érheti csalódás.

2022. ápr. 11. 11:27
1 2
 11/18 anonim válasza:

Szerintem ez nem olyasmi, ami problémát jelentene. Engem legalábbis biztosan nem zavarna.

Egyszer randiztam egy sráccal, akinek elöl hiányzott három foga és ez csak a randin derült ki. Na, az jobban zavart... :D

2022. ápr. 11. 13:28
 12/18 anonim válasza:

Sokkal inkább elrettento lenne ha nem írna ki, mert nem hordana és utólag derülne ki mikor ordítani kell vele hogy halljon😄


Nem tehet róla, arról se tehetsz hogy szemüveget hordasz, aki csak ezért nem akar téged az meg is érdemli hogy elengedjuk

2022. ápr. 11. 15:06
 13/18 anonim válasza:

6.-nál a pont. Ha kiírod, akkor az szűrő.


Én nem írnám ki egy profilra, de elmondanám a randi előtt annak akit illet, megfelelően tálalva.


Amúgy nem kell ettől nagyon hanyattesni, valami defektje mindenkinek van :D

2022. ápr. 12. 12:04
 14/18 anonim válasza:

Én kipróbáltam, csak hát legtöbben hozzám hasonlók jelöltek be, és persze számomra nem szép csajok is bejelöltek.

Volt pár szimpatikusnak csaj is, de azok inkább barátként beszélgettek velem.

Nem szakitottak idot az ismerkedesre.


Később meg találtam is egyet, aki elfogadta.

2022. ápr. 13. 00:54
 15/18 anonim válasza:
Ha ugyanúgy kommunikálsz mint a hallók, akkor ne írd le, csak akkor ha épp jól elbeszélgettek..
2022. ápr. 13. 00:55
 16/18 anonim válasza:
A tökéletességre törekvő plázacica-mentalitásúaknak lehet hogy "nagy problpéma lenne ez".
2022. ápr. 13. 18:29
 17/18 anonim válasza:

Ha kiírod, akkor egypár olyan illetőt is kizárhatsz, akinek ezzel "nem lenne gondja", de "anélkül hogy ismerne hallókészülékest, olyan előítéletei vannak, amelyeket valóságnak hisz és ennek valóságtartalmáról meg se akar győződni, mert maximálisan elhiszi". Példa: "ne haragudj, nekem vékony hangom van és a torkom nem bírja, hogy egy nagyothallóval üvöltözzek egész nap", "zavarna ha nyilvános helyen üvöltöznöm kellene vele hogy halljon, még olyan helyen is, ahol csendben kell lenni".

Semmiképpen nem kellüvöltözni, de sokak rendelkeznek ismerethiányból származó előítéletekkel.

Nehéz kérdés ez :( "azonnal kiírod": esetleg "meg se akarnak ismerni". Nem írod ki, levelezgettek, beszélgettek, majd "találkozó előtt elmondod": az illető dühös lehet hogy "átverték", de az is lehet hogy nem így reagál.

Lehet ha leírod az elején, akkor "fogyatékosként kezel" és ettől "nem tud elszakadni".

2022. máj. 29. 06:22
 18/18 anonim válasza:
Szerintem igy elsore ne ird ki ezt, aztan majd esetleg ugy alakul vagy temaba kerul valami kapcsan akkor nyugodtan felhozhatod. Nekem is volt parom akinek volt hallokeszuleke es egyaltalan nem zavart, legtobbszor annyira elfelejtettem hogy mindig meglepodtem amikor eszleltem
2022. júl. 14. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!