Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Női szemmel nézve előnyt...

Női szemmel nézve előnyt jelent, vagy sokkal inkább elrettentő tud lenni az, ha egy társkereső oldalon valaki azt is leírja magáról, hogy hallókészüléket is hord?

Figyelt kérdés
Gondoltam, így jobban ki tudom szűrni azokat az embereket, akiket ez egyáltalán nem zavar, de az is lehet, hogy ezzel az esélyeimet is erősen leredukálom. Úgy voltam vele, hogy talán jobb már a legelején mindent őszintén leírni, így a másik felet nem érheti csalódás.

2022. ápr. 11. 11:27
1 2
 1/18 anonim válasza:

Én úgy vagyok vele, hogyha megszeretek egy embert nem érdekel, hogy hallókészüléke van vagy éppen nincsen ha megfog valamivel akkor szívesen beszélgetésbe elegyedek vele.


Volt már kerekesszékes barátom is nála sem érdekelt kifejezetten a széke. Azóta már rég szét mentünk ,de ennek semmi köze a kerekesszékéhez csak egyszerűen így alakult. :)


Szóval nekem előnyt jelentene ,hogyha feltudja magát vállalni és nem a talikor derül ki, hogy hallókészülékes.:)


23/N

2022. ápr. 11. 11:32
 2/18 anonim válasza:
Lehet, hogy érdemes lett volna hagyni, hogy erre a kérdésre szavazzanak. Úgy lehet, hogy jobb eredményeket kapsz :) bár így is lehet hogy sikeres lesz a kérdésed és megkapod a választ a kérdésedre.
2022. ápr. 11. 11:33
 3/18 anonim válasza:
Őszintén szólva, engem nem érdekelne. Ha leírod is, nem ez lenne a döntő szempont, ez csak mellékes. A te döntésed, hogy felvállalod e már az elején, de lehet azt is csinálni, hogy nem írod bele, majd mikor épp ismekedsz valakivel, akkor hozod fel neki a témát.
2022. ápr. 11. 11:36
 4/18 anonim válasza:
Szerintem sem nem előny, sem nem elrettentő. Egy ugyanolyan egyéni tényező, adottság, mint a magasságod vagy a szemed színe. Viszont magát az őszinteséget én mindig díjazom, szóval nálam jó pont lenne.
2022. ápr. 11. 11:44
 5/18 anonim válasza:
Egyáltalán nem számít, hogy hallókészüléked van-e vagy sem. Ha rendesen hallasz vele és nem kell hangoskodni melletted akkor teljesen rendben van. Még talán előny is az, hogy őszintén megemlíted a profilodon.
2022. ápr. 11. 12:02
 6/18 anonim válasza:
Nem értem. Azért írod ki, hogy ezzel is szűrd az embereket, de minden újabb szűrővel kevesebb esélyed van. De nem ezt akarod, hogy tényleg olyanok írjanak akiket nem zavar?
2022. ápr. 11. 12:12
 7/18 anonim válasza:
Se nem előny, se nem elrettento.
2022. ápr. 11. 12:18
 8/18 anonim válasza:

Engem nem igazán érdekel. Nem is előny, de nem is elrettentő.


"Gondoltam, így jobban ki tudom szűrni azokat az embereket, akiket ez egyáltalán nem zavar, de az is lehet, hogy ezzel az esélyeimet is erősen leredukálom." Hát ha valaki olvassa a profilodon, hogy hallókészüléked van, és ezáltal nem ír neked, mert ő nem okés ezzel, akkor ha a későbbi beszélgetés során jön erre rá, van esély arra, hogy így is ott fog téged hagyni. Szóval nem hinném, hogy ezzel az esélyeidet redukálnád. Kiírod, és akit így is érdekelsz, az fog írni. Vagy persze teheted azt, hogy egyáltalán nem írod ki, csak a beszélgetés folyamán mondod el. Mindenesetre nem gondolnám, hogy ha kiírod, akkor azzal redukálnád az esélyeidet, mivel tök mindegy, hogy mikor tudja meg a másik, hogy hallókészüléked van, ha neki nem jön be ez a dolog, akkor mindenképp megfogja veled szakítani a kapcsolatot.

2022. ápr. 11. 12:53
 9/18 anonim válasza:

#8-as vagyok.


Meg amúgy szerintem lehet azért is jobb kiírni a profilodra, mert akkor később nem fogsz azon izgulni, hogy "na most elmondom neki, vajon mit fog hozzá szólni". Szóval lehet úgy jobb, ha alapból úgy mész bele a beszélgetésbe, hogy ezt alapból tudja a másik személy. De amúgy engem az se érdekelne különösképpen, ha valakivel beszélgetek már egy ideje, és akkor mondja el nekem. Szóval számomra ez nem kizáró ok, de eltudom képzelni, hogy sokak számára igen, szóval lehet, hogy egyszerűbb kiírni a profilodhoz.

2022. ápr. 11. 12:56
 10/18 anonim válasza:

Látássérült barátom mondta, hogy ő is folyton hezitált (amíg meg nem találta élete szerelmét), mert sokszor érte csalódást, hogy amint kiderült, köddé vált a nő, szóval megértem a problémát.

Viszont minél később derül ki, amikor már kötődnél hozzá, megkedvelted, annál jobban fáj, ha hirtelen lelép, pláne ezért.

2022. ápr. 11. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!