Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen társkereső oldal, vagy...

Milyen társkereső oldal, vagy aplikáció segítségével ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Tindert, Badoo, Twoo-t ki próbáltam, továbbá próbáltam ismerkedni Facebookon és interpals.net oldalon, ki próbáltam az Instát is. Az eddigi eredményeim pedig így alakultak. Facebookról 2 lánnyal ismerkedtem meg, Badooról 1 lánnyal, Tinder 0, Interpals 2, Twoo 0, Insta 0. Kinek milyen eredményei vannak? Továbbá a kérdésem, van e olyan ismerkedős oldal ami eredményes lehet még?

2022. márc. 27. 00:03
 1/10 anonim válasza:

- Hát figyú , mit nevezünk eredményesnek ?

- Az embernek egyetlen egy társra van csak szüksége.

- Így tehát, ha csak egyetlen egy is össze jön - akkor szerintem ez esetben is beszélhetünk eredményességről :)

- Amúgy nullánál tartok jelenleg :)

2022. márc. 27. 00:19
 2/10 anonim válasza:
Javítom : "Így tehát, ha csak egyetlen egy jön össze..."
2022. márc. 27. 00:21
 3/10 anonim válasza:

Nekem regen a badoorol jott ossze tobb randi is de sajnos a lanyok nagy resze elso randi utan lekoptatott. Talan 1 lany koptatott le a 2. randi utan.

Meg egy lannyal volt 2 vagy tobb randi de ott meg en dontottem ugy hogy nem szeretnek vele tovabb ismerkedni.

2022. márc. 27. 03:27
 4/10 anonim válasza:

A felsoroltakból a Badoon 1, a Tinderen 1, a facen 4.

De vannak más normális, eredményes társkeresők is. Ebből a randivonal az ajánlott, (sokan vannak rajta és tényleg komoly kapcsolatokat akarnak, bár hátránya, hogy fizerés nélkül nem sokat érsz), és az Első találkozás (amin kevesebben vannak viszont ez a viszonylag újdonsága miatt lehet). Előnye, hogy FULL ingyenes minden, és szintén komolyak a szándékok. Inkább ezt a kettőt használtam

2022. márc. 27. 07:50
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es ezt az első találkozást már más is mondta, de még nem próbáltamtam mert első keresésre ki sem addta az aplikációt. Újra ránézek majd. Úgy nézki akkor a Facebook jobb esélyeket hordoz magába mint bármelyik társkereső :)
2022. márc. 27. 07:58
 6/10 anonim válasza:

✅ Én pont azon gondolkoztam, hogy az ÁLLAM miért nem kezdeményez.

✅ MIÉRT nem valósít meg egy jól működő társkeresési rendszert ???

✅ Mert én úgy tudom, hogy elvileg az állam szeretné ha több gyermek születne.

✅ És az eddigi kezdeményezései (pl.: táncestek (2012) nem igazán voltak sikeresek)

2022. márc. 27. 10:30
 7/10 anonim válasza:
Tényleg jó lenne egy rendes teljesen ingyenes állami rendszer. Ahol a szűrőbeállításokért se kell fizetni. Mert oké, hogy bejön egy lány, de ha Miskolcon él, én meg Bp-n akkor hiába. Vagy ha számára csak a 185+ cm-esek jönnek be, akkor ne is lássuk egymást, stb.
2022. márc. 27. 10:35
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os ez amúgy tényleg jó öttlet :D Lehet jobb megoldás lenne mint a CSOK :D
2022. márc. 27. 13:33
 9/10 anonim válasza:

✅ Meg ugye konkrétan a személyedhez kötött.

✅ Így Tehát az ilyen "névtelenség"/"kamuprofil"/"állprofil" 100% kizárva.

✅ Tehát a hitelessége 100%-os lenne.

✅ Mivel az állam érdeke is egyben (persze, hogy INGYENES).

✅ És még hatásosabb is lenne. Mivel nem pénzéhes csapat/lobby állna a háttérben - hanem egy végtelen tőkével rendelkező állami szerv. Melynek a célja a nagyobb hatásfok elérése (népességnövekedés).

2022. márc. 27. 20:12
 10/10 anonim válasza:

✅ Egy párt programjában sem szerepel ilyen. Pedig jelen állások szerint ez egy NÉPBETEGSÉG...

✅ És súlyos társadalmi problémává nőtte ki magát, mert a szülési ráta 2 alatt van (csökken a népesség). - mert sokan hosszú ideig SZINGLIK...

✅ És ha sikeres házasság kerekedne belőle - akkor jutalmul "CSÓK"-kal ötvözhető lehetne.

2022. márc. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!