Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van a ducitars.hu-n kivül...

Van a ducitars.hu-n kivül másik olyan társkeresőt ahol a ducibb nők is ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 15:23
 1/10 A kérdező kommentje:

Barátnőm 155 kg, csinos, szép arcu ápolt, vicces lány, de mostanában csak alkalmi kapcsolatai voltak. Szeretne egy viszonylag komolyabb kapcsolatot. Kérldk ne mondjátok, hogy fogyjon le, mert épp azt teszi, már sokat fogyott, és folyamatosan tesz is érte, hogy még tovább fogyjon.

Csak javasolni szeretnék neki egyéb alternatívákat, mert nem könnyű neki 27 évesen ismerkednie. Nekem sem, pedig én normál testalkatú vagyok.

2021. szept. 8. 15:25
 2/10 anonim válasza:
Teltlanyok.hu (Nem ismerem, csak láttam.)
2021. szept. 8. 15:38
 3/10 anonim válasza:
Sérült es türelmet igénylő ferfiak kilove?
2021. szept. 8. 17:49
 4/10 anonim válasza:
Ez engem is érdekel . Azt sem ismertem amit írtál . Én is duci lány vagyok
2021. szept. 8. 23:12
 5/10 anonim válasza:
Eza szint mar messze nem a duci szint, ezt bekene latni barmennyire is nehéz
2021. szept. 9. 06:12
 6/10 anonim válasza:
155 kg és sokat fogyott? Nem kamu ez egy kicsit?
2021. szept. 9. 09:52
 7/10 anonim válasza:

Itt a gyakorin is megpróbálhatja,mert vannak itt férfiak,akik a nagy nőket szeretik.Én is ilyen vagyok,csak sajnos a barátnődnél jóval idősebb.

Vannak itt primitív emberek is,de a többség normális.

Amúgy a Ducitárs sem rossz,de nincs kiírva a nők súlya,ami hiba.

2021. szept. 9. 10:00
 8/10 anonim válasza:
Én szívesen megismerkednék a barátnőddel. :) Korban hasonló, intelligens, sportos férfi vagyok.
2021. szept. 9. 13:15
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves #5-ös,igazad van, de nem akartam bantoan fogalmazni.

#6-os: 187 kg volt februar elejen. Szerintem sokat fogyott, es buszke is vagyok ra.

2021. szept. 9. 17:24
 10/10 anonim válasza:
187-ről indult? Abban a fogyásban azértkomoly munka lehetett, gratulálok. Én is imádom a telt lányokat egyébként. Normális, tematikua társkeresőt viszont nem tudok ajánlani sajnos.
2021. szept. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!