Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok írni olyan társkeresőke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok írni olyan társkeresőket ahol korombeliekkel ismerkedhetek? 16/L

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 15 vagyok és, ha akarod használhatod társkeresőként a Gyakorikérdések nevű oldalt. :) Nagyjából korodbeli vagyok és eléggé unom magam, meg ismerkedni szeretnék lányokkal. Szóval?
2017. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia,lenne kedved ismerkedni? 17F
2017. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ihhh mennyien lecsapnak egyből, pedig a kérdés nem is az volt :D, de hát ha punci hiány van egyeseknél... Amúgy ott van az Anotalk, omegle, igazság szerint ha kb erre így rákeresel kidob még gyks kérdéseket szerintem és oda már biztos levan írva, vagy ott van a google kereső-
2017. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Nálam szeretethiány van:D
2017. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bit123bit ***** válasza:
Például itt, vagy instagram, de ha merészebb vagy akkor facebookon is lehet. Viszont a többit nem ajánlom, mivel az elmúlt másfél évben csak hátrányait láttam a társkeresőknek. 18/F
2017. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a te korodat tekintve inkább csak facebook vagy ilyesféle fórumokon létrehozott csoport van.

Van viszont ez a

szivkuldi.hu ez 18 eves kortol van, de úgytudom, hogy fiatalabbak is előszeretettel használják.

Regisztrálnod pedig nemis kell:)

Egyik rokonom itt találta meg élete párját...

Egy próbát megérhet nálad is. Sok sikert!:)

2017. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
badoo, tinder, itt ? :P 18/F
2017. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sosem, hogy interneten miért kell ismerkedni, főleg gyakorin... Ezt mondom úgy, hogy rám is rám férne egy barátnő 15/F....
2017. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod velem ismizhetsz :) 17/F
2017. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!