Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 25 evesen ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 25 evesen ismerkedhetek 18-19 eves lanyokkal vagy tul nagy a korkulonbseg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 14:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lelekben meg kb 20 eves szinten vagyok. Egyaltalan nem erzem magam 25-nek.
2015. nov. 7. 14:28
 2/13 anonim válasza:
100%
Simán. Még 99 évessel is senkinek, semmi köze hozzá hogy kivel, mivel ismerkedsz. Szóval ha jól érzitek magatokat, az a lényeg a többi meg le van sz*rva.
2015. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jo lenne de meg nem talaltam senkit.
2015. nov. 7. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem nagy a különbség, de ne ez legyen a szempont.

Miért gondolod, hogy minden 25 éves lány 25 éves szinten van? :) Ők is érezhetik magukat fiatalabbnak, ahogyan te :)

Meg nem a kortól függ, hogy mennyire illetek össze. Lehet egy 26 is nagyon hozzád passzoló meg egy 19 éves is.

2015. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De figyelj az a baj hogy nem vagyok mar benne az ilyen fiatal korokben, nem tudom hol tudnek fiatalabb lanyokat megismerni. Az egyetemen azonnal ranyomulnak az oregdiakok az elsos lanyokra azok meg annyira leterheltek a tanulmanyok miatt h alapbol kevesbe nyitottak. Varjam meg a nyarat,addig erositsek h jo testem legyen es probalkozzak a balatonon?
2015. nov. 7. 15:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is örülnék, ha 18-19 éves lányokkal hozna össze a sors.


25F

2015. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a saját kortársaiddal, őket már nem terhelik le az öregdiákok :)
2015. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért jó a 18-19 éves korosztály? Miért vonzóbb mint a saját?

Nem kötözködésből kérdezem :) sima kíváncsiság

2015. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nézd, utolsó, én elmondom.

A 18-19 éves korosztály még tele van álmokkal, reménnyel, szabadok, hülyék.

A 25 éves csajok ha egyetemre járnak az egyetemtől vannak kikészülve, ha meg dolgoznak akkor a munkától. De nagyon durván és 90%-ban pénzre mennek. Semmi sem számít, csak a pénz. Nekem ez jött le. Legalábbis pénzen megvehető dolgok. Lehetek én hippi meg alternatív az nem jön be nekik (nem az vagyok) viszont ha van egy csinos kocsim, lakásom, iphone-om, mittudomén, és minden este elverek 20 ezret valami flancos szórakozóhelyen, 20 csaj van rajtam a facebookon vagy 200 akkor persze kellek annak a korosztálynak.

Ja és a szexről ne is beszéljünk, nemi betegségek, testi kapcsolatok, stb.

A 18-19 éves csajok még őszínték. Szabadok, viszonylag érintetlenek. Akár tökéletes feleség lehet belőlük.

Onnan felfele ha vigyáznak rájuk akkor mindenképp FOGLALTAK!!! és ez nagyon fontos. Ha meg nem vigyáznak rájuk gyakorlatilag züllött nőstényállatok lesznek amik egyszerűen undort keltenek.

Én nem tudnék egy olyan nővel együtt lenni akiről tudom, hogy ő minden este PARTIZIK meg nyomja a cigiket meg a söröket meg mindent. Meg ki tudja kikkel feküdt le hol és mikor.

Nekünk ez nem vonzó.

Én is szeretek partizni de hát nem éjjel nappal. Szerintem amikor az ember ilyen túlságosan partiállat az pont azt jelenti, hogy valójában nincs élete, hanem ezzel helyettesíti, olyan mint amikor valaki nem tud vezetni, de ugyan beül egy hullámvasútra az élményért. Na ugyanez van az élettel.


A party az jön magától, ha keresed, ha meg mást keresel, nem kell feltétlen az. Na de ezt akartam mondani, hogy ezek az eltorzulások, anyagiasság, stessz és kiégés, ez az ami a korosztályomban zavar.

2015. nov. 8. 04:45
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja és nem arról van szó, hogy sóher vagyok.

De egy kapcsolat ne arról szóljon már, hogy mennyiért veszek neki ruhákat, meg kifizetem-e a telefonszámláját.

2015. nov. 8. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!