Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetek meg fiúkkal? Ilyen körülmények között hol?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és még sosem volt barátom. Tudom, ez nem ciki, meg elvan a hal bicikli nélkül, stb., de már szeretném, ha "valaki szeretne" (bocs a béna megfogalmazásért). Nem vagyok kirívóan szép, igaz ami igaz, vékony vagyok, alacsony, elkelne már egy fogszabi, és sajnos inkább hasonlítok egy 13-14 éves kiscsajra, mint egy 16 éves lányra (emiatt nem találok sehol pl. magas sarkú, vagy akár egy kicsit "szexis", nőies ruhákat). A legtöbb fiú, akivel találkozom, csak haver, vagy néha még az sem, tudjátok, ez a helló, mizu, milyen volt a hétvége, hogy sikerült a töri tz-típusú barátságok. Sajnos elég rövid pórázon fognak otthon, nem engednek el bulizni, attól meg egyenesen agyvérzést kapnának, ha egy buliból úgy állítanék haza, hogy "megismertem egy srácot, tök jófej, bejövünk egymásnak". Ide-oda kószálni, leülni egy parkban, várni a sült halat pedig sajnos nincs időm, a szombatjaim is foglaltak, az egyetlen lehetőségem a vasárnap, akkor pedig "tanulni kell" :/ Nincs valami tippetek, hogyan és hol "szedhetnék össze" (vagy hogy is mondjam) egy pasit? Köszi a válaszokat! :)
2015. okt. 8. 11:48
 1/2 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy csúnya lennél, ezt inkább hagyd a másik félre. :)

Meg tudom értni a körülményeidet, mert hasonló cipőbe járok én is, de a legjobb hely az Suli, vagy ahol gyakran megfordulsz.

De itt is írhatsz, és ismerkedhetünk

17/F

2015. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, amég ennyire elfoglalt vagy, szerintem felesleges lenne pasit keresned magadnak. Az, hogy emellé még a szüleid is nagyon rövid pórázon fognak, csak súlyosbít a helyzeten... gondold el,megismersz egy srácot, összejöttök, de legjobb esetben is csak hétvégén tudnátok találkozni, de még írtad, h akkor is elfoglalt vagy. Gondolom a szüleid csak azután engednének a pasiddal találkozni ha már tanultál... szóóval, esetleg ott lenne nektek a vasárnap délután, ami naagyon kevés. Emellé még, későbbiekben, ahogy egyre komolyabbra fordul a kapcsolat, lehet h a srác, és te is szeretnéd ha ott aludhatnál nála,vagy ő nálad, pl szombat esténként. Mert legalább, akkor is több időt tudtok egymással tölteni. De ha a szüleid még buliba se engednek el, kizárt dolog h ezt megengednék szerintem. Szóval, hacsak nem tudsz szabadidőt teremteni magadnak, és meggyőzni a szüleidet h ne kezeljenek kislányként, akkor az hosszútávon sajna nagyon sok problémát okozhat egy kapcsolatban.
2015. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!