Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell megcsókolni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megcsókolni egy fiut? És milyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja eggyütt vagyunk..A második randink lessz most augusztus 1.én és szeretném megtudni hogyan közeledjek a fiuhoz.Nagyon szeretném megcsókolni.De félek a visszautasitástol vagy hogy nem sikerül ugy ahogy kéne.ÉS HA LEHET A HÜLYE VÁLASZOKAT HANYAGOLJÁTOK ENNÉL A KÉRDÉSNÉL!köszönöm a válaszokat előre is. SZIASZTOOK.

2015. júl. 29. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így voltam annak idején :)..nem tudtam,hogy kezdeményezzek...de végülis megtettem és nem szólt hozzá semmit csak elmosolyodott aztán már ő is mert puszit,csókot adni.

De nem tudom te hogy vagy vele.. :) Várd meg az ideális pillanatot..és ha úgy érzed hogy eljött az idő akkor megpróbálod.Tudni fogod,hogy mikor akarja ő is.. nézz mélyen a szemébe:) és látod majd. Vagy megvárod még ő lép :) nem muszáj elhamarkodni,mondjuk lehet arra vár éppen mikor csókolod meg..

2015. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Karold át a nyakánál, ha kicsit magasabb még lábujjhegyre is állhatsz, amikor így lát biztos lesz benne h mit szeretnél, és ha igazán szeret, nem fog visszautasítani. Ő megfogja a derekad, és végül ő fog hozzád hajolni majd megcsókolni
2015. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Én voltam a 2. Csak kíváncsi vagyok. Nemet/kort kérhetnék? Én 13/F
2015. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Én pedig az első 16/L
2015. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
12/L KÖSZI A VÁLASZOKAT..a barátom 13/f
2015. júl. 29. 23:32
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Miert akarsz te 12evesen csókolózni? Szuzmariagyerelee hova fajul ez a vilag
2015. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mondtam h az ilyen kommenteket hanyagoljatok itt..ha valami nem tetszik akkor meny el innen es lkesz
2015. júl. 31. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos hogy ennyi idősen van barátod,és a kérdésedre az én válaszom:Mi lenne hogyha szimplán megkérdeznéd?Szeretne.e veled csókolózni,vagy valami ilyesmi?
2015. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de szerintem megkérdezni nem merném! vmi más javaslat? :)
2015. júl. 31. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne korhoz kössük már az embereket kérem szépen...!

Vannak olyan érett 12 évesek mint azt te nem is hinnéd!

Lehet,hogy te abban a korszakban éltél,hogy 12 évesen azt se tudtad,hogy mi az a csókolózás... de könyörgöm 2015 van..bármi megtörténhet. Csókolózásban semmi olyan nincs szerintem. Ha már azt kérdezné,hogy kell szexelni akkor már érteném miért is akadsz ki. De nem a te életed.. azt csinál vele amit akar. És PONT!

2015. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!