Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek van kedve eltartani?...

Valakinek van kedve eltartani? Ki keres háziférfit?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. 180 magas, barna mindenhol, csak a bőröm fehér, félig-meddig jól nézek ki, habár nem vagyok sportos alkat (85 kiló körül). Simán lehet párkapcsolat, sok szex, házasság, gyerekek. Én főznék is neked és takarítanék. Nem várok el túl sokat. Nem iszok, nem dohányzom. Nem muszáj luxuskaján élnünk. Egy lakás kéne, amibe költözhetnék hozzád. Nem dolgozom. Otthon elvégzem a teendőket. Nem élném fel a pénzed, vigyázok a gyerekekre (ha már van esetleg, úgy is érdekel a dolog, vigyázok a meglevő gyerekeidre). Ha kapnék egy autót az tök menő lenne, és ha néha vezethetném. Kirándulni szeretek, illetve szeretnék, mehetünk akárhová. Nem sugar - kapcsolat kell, csak valami ahol téged nem zavar, hogy én lustizok, amíg úgy gondolom. Amúgy 30-as, 40-es korosztály is érdekel. És nem csak nők. Bárki aki benne van írjon. Csettintésre ott leszek nálad, és szeretni foglak.

2021. jún. 25. 18:55
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
#30 Jól hangzik. 😋😋😋
2021. jún. 26. 15:33
 32/34 anonim válasza:
Akkor már miért nem mész el au pair-kedni vagy ilyesmi,ugyanezeket csinálnád és még zsebpénzt is kapnál érte. Sőt egyenesen világot is láthatnál, nyelvet tanulnál, tiszta haszon, miért csinálnád már ezeket ingyen, ha még pénzt is kereshetsz vele?😂😅
2021. jún. 26. 16:54
 33/34 anonim válasza:
Húú de jó vagy. Ha már nyomtál fel magadnak: Harcsát, verebet és kis egeret akkor lehet róla szó.
2021. jún. 27. 17:36
 34/34 Pulp válasza:
Jó régi kérdés ez, de csak most bukkantam rà. Aztán mi lett végül, kérdező, lett valaki?
2022. máj. 29. 00:32
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!