Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek van kedve eltartani?...

Valakinek van kedve eltartani? Ki keres háziférfit?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. 180 magas, barna mindenhol, csak a bőröm fehér, félig-meddig jól nézek ki, habár nem vagyok sportos alkat (85 kiló körül). Simán lehet párkapcsolat, sok szex, házasság, gyerekek. Én főznék is neked és takarítanék. Nem várok el túl sokat. Nem iszok, nem dohányzom. Nem muszáj luxuskaján élnünk. Egy lakás kéne, amibe költözhetnék hozzád. Nem dolgozom. Otthon elvégzem a teendőket. Nem élném fel a pénzed, vigyázok a gyerekekre (ha már van esetleg, úgy is érdekel a dolog, vigyázok a meglevő gyerekeidre). Ha kapnék egy autót az tök menő lenne, és ha néha vezethetném. Kirándulni szeretek, illetve szeretnék, mehetünk akárhová. Nem sugar - kapcsolat kell, csak valami ahol téged nem zavar, hogy én lustizok, amíg úgy gondolom. Amúgy 30-as, 40-es korosztály is érdekel. És nem csak nők. Bárki aki benne van írjon. Csettintésre ott leszek nálad, és szeretni foglak.

2021. jún. 25. 18:55
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Lehetek a szolgád. Egész nap teljesítem a kéréseidet, mindig a lábaid előtt heverek majd. Csak szólítanod kell, és ha ügyes voltam, dobhatsz csontokat egy tálba, mint egy kutyának. Adhatsz rám szakadt rongyokat, és ha nem akarod le sem tusolok, hogy igazi csicska rabszolga legyek. Nyugodtan teremts le, üvölts velem, pofozz fel, hogy bizonyítsd a hatalmad.
2021. jún. 25. 23:05
 22/34 anonim válasza:
Az a baj, hogy fehér vagy, sokakat ez zavar, főleg a nőket. :( rossz lehet amúgy fehér férfinak lenni, nem irigyellek.
2021. jún. 25. 23:11
 23/34 A kérdező kommentje:
Köszönhetünk egymásnak "Áldassék a gyümölcs. Az úr érlelje meg." formulával minden alkalommal, mikor összefutunk egymással. Izgi lenne piros ruhás fehér fejfedős szolgálófiú lenni. Ha már van párod, izgi lenne beszállni harmadiknak egy ceremóniánál.
2021. jún. 25. 23:11
 24/34 A kérdező kommentje:
Ha csak ez aggaszt, találunk megoldást rá. Elküldhetsz szolizni, vagy lefesthetsz. Sárba is megdagonyáztathatsz.
2021. jún. 25. 23:14
 25/34 anonim válasza:
Ezt ki engedte ki Lipótmezőről?
2021. jún. 26. 01:12
 26/34 A kérdező kommentje:
Ha Henry Cavill írt volna ki egy ilyet, nem győzne válogatni. Engem meg senki nem akar hazavinni, pedig vagyok olyan jó mint ő, csak nem olyan nagydarab.
2021. jún. 26. 13:32
 27/34 anonim válasza:

Hozzánk jöhetsz!

Szeretettel várunk!

2021. jún. 26. 14:43
 28/34 A kérdező kommentje:
Privátban írj lakhelyet, utca, házszám.
2021. jún. 26. 14:44
 29/34 anonim válasza:
#28. Lopni akarsz? Eredj dolgozni, ne lopd a napot.
2021. jún. 26. 14:50
 30/34 anonim válasza:
gyere hozzám is..meztelen takaritasz aztan szexelünk egy jot
2021. jún. 26. 15:30
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!